web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » استراتژی پالوتا برای نجات باشگاه

استراتژی پالوتا برای نجات باشگاه

ژوئن 8, 2020 - 4:00 ب.ظ
L'Ottavo Re
,
174 بازدید

بالانس مالی رم در وضعیت قرمز قرار دارد اما به نظر می رسد که پالوتا خوش بینی خود را از دست نداده است. مشکل پالوتا اما متقاعد کردن شرکایش برای شرکت در یک افزایش سرمایه دیگر است.

با این وجود ایل مسجارو می نویسد که نکاتی به مدیران رم برای وضعیت اسفناک فعلی باشگاه توصیه شده است. کاهش 20% هزینه های باشگاه از 140 به 115 میلیون یورو، کوچک کردن ترکیب و سقف دستمزد 3 میلیون یورویی برای بازیکنان جدید. رم قصد دارد بازیکنان جدید را به نحوی بخرد که هزینه های آن در طول چند سال پخش شود، مانند خرید راجر ایبانز. هم چنین قصد دارد به بازار های فوتبالی خارج نگاهی جدی تر داشته باشد، زیرا آنها معمولا دستمزد کمتری طلب می کنند. هم چنین مدیران باید سعی کنند که بازیکنان فعلی باشگاه را به فروش برسانند: ابتدا بازیکنان مازاد و پس از آن هم چند بازیکن از نام های روبرو برای درآمدزایی: کلایورت، اوندر، کریستیانته، شیک، فلورنزی و ریکاردی. هدف مدیریتی علاوه بر کاهش هزینه ها، نگه داشتن زانیولو و پلگرینی است.
گفتنی است که تمام این برنامه ها می تواند توسط فونسکا تسهیل شود. اگر مربی بتواند لیگ اروپا را برای رم بگیرد، دو پاداش بزرگ را برای این تیم به ارمغان رسانده است: رسیدن به لیگ قهرمانان (تضمین 50-60 میلیون درآمد) و همچنین حدود 20 میلیون جایزه لیگ اروپا.

0 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.