web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » ووچینیچ: شکست 2010 هنوز دردناک است

ووچینیچ: شکست 2010 هنوز دردناک است

می 27, 2020 - 1:09 ق.ظ
L'Ottavo Re
, , , , ,
144 بازدید

میرکو ووچینیچ اذعان می کند که نبردن اسکودتو در سال 2010 برای او به مثابه زخمی ابدی است و هم چنین اعتراف می کند که در بازی با سمپدوریا با پروتا دعوا کرده است.

رم در حالی با سمپدوریا روبرو شد که در جدول بالاتر از اینتر قرار داشت. با این وجود اما گرگ ها بازی 1-0 برده را با باخت 2-1 عوض کردند تا اینتر باز هم از مقام قهرمانی اش دفاع کند.

ووچینیچ در مصاحبه با اسکای اسپرت ایتالیا در این باره صحبت کرده است:
“زخمی است که خوب نمی شود. برای تمام زندگی با من خواهد ماند.
من خیلی با رم به بردن اسکودتو نزدیک شدم، ولی همه چیز در روز آخر از من گرفته شد. برای تمام هوادارن جیالوروسی بسیار متاسفم.”

مهاجم سابق یوونتوس در مورد درگیری اش با پروتا در طول بازی هم صحبت کرد:
“نمی توانم بگویم که بازی چگونه پیش رفت. آنها در نیمه دوم فقط دو موقعیت داشتند. همه در مورد درگیری من با پروتا صحبت کردند، ولی آن یه چیز عادی بود. ما سریعا آشتی کردیم. فقط به خاطر این بود که به او پاس ندادم. او به من حرفی زد و من جوابش را دادم. الان که بهش فکر میکنم، باید ساکت می ماند. او با تجربه تر بود، قهرمان جهان بود و یکی از رهبران تیم به شمار می رفت. بعد آنها به سرعت دو گل به ما زدند…”

ووچینیچ در بازی دربی آن سال مقابل لاتزیو دو گل زد. در این بازی عجیب رانیری توتی و دروسی را بین دو نیمه از ترکیب خارج کرد.

“فکر نمیکردم ببریم چون در نیمه اول بد بودیم. بعد مربی توتی و دروسی را بیرون کشید، که کمی دیوانگی بود. او در واقع ستون های تیم را بیرون کشید، ولی تصمیم درستی بود زیرا ما پیروز شدیم. نمی گویم که بعد از آن بازی چه اتفاقی افتاد…ما جشن گرفتیم و بذارید بگویم که من خیلی مست نبودم… آن گل ها باعث شد که من بازیکن خوبی به نظر بیایم. دوستانی داشتم که طرفدار لاتزیو بودند و برای روز ها دیگر با من حرف نزدند.”

2 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.