web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » اسمالینگ: به بازی برای رم افتخار می‌کنم

اسمالینگ: به بازی برای رم افتخار می‌کنم

می 23, 2020 - 5:02 ب.ظ
L'Ottavo Re
, ,
57 بازدید

کریس اسمالینگ می گوید که که به حضور قرضی در رم مفتخر است و از رفتار شفاف باشگاه در زمان کرونا راضی است.

انگولو کانته هافبک چلسی و تروی دینی کاپیتان واتفورد از تمرین کردن سر باز زده اند و اسمالینگ در مصاحبه با تایمز توضیح می دهد که او چرا این کار را نکرده است.

“من میتوانم نظرات مختلف را بفهمم، مخصوصا وقتی به آنها با شفافیت برخورد نشده باشد. همه می خواهند که تا حد ممکن از شرایط آگاه باشند. خوشبختانه در رم فکر میکنم که ما آن شفافیت را دارم. آنها ما را در تصمیم گیری ها سهیم کردند.”

“ما به طور پیوسته با گویدو فینگا دیدار داشتیم و در مورد موارد مختلف این بیماری صحبت کردیم. این که آنها با ما بحث می کردند و نقطه نظرات دکتر ها و سران لیگ را به ما انتقال می دادند خیلی مفید بود. به خاطر همین حس میکنم که بازیکنان زیادی دوست دارند به زمین فوتبال باز گردند.”

“تمامی پروتکل های پزشکی لیست شده اند. ولی می فهمم که اگر بازیکنی از وجود آنها اطلاع نداشته باشد از بازگشت به زمین بازی ترس داشته باشد. در آن شرایط من هم همانطور می شدم.”

باشگاه رم به علت اقدامات خیرخواهانه اش خارج از زمین فوتبال معروف شده است، اقداماتی مانند کمپین یافتن کودکان گم شده و رساندن بسته های خوراکی در زمان کرونا.

“رم قلب بسیار بزرگی دارد. این را سریعا در اینجا متوجه شدم. رم برای کمک به مردم کار های اضافی زیادی می کند. این عالی است. آنها برای دیگران یک نمونه شده اند و باشگاه های دیگر هم شروع به پیروی کرده اند. به خاطر این نگرش به خودم افتخار می کنم که بازیکن رم هستم. بازیکنان انگلیسی زیادی در خارج بازی نکرده اند. این برای من یک چالش بود که می خواستم انجامش دهم. من کسی هستم که کاملا بدون حسرت زندگی می کنم. دوست دارم کار هایی فراتر از دایره راحتی ام انجام دهم و به مردم نشان دهم که هر چیزی ممکن است.”

1 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.