web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » توتی: مادرم لاتزیویی بود، پدرم رمی!

توتی: مادرم لاتزیویی بود، پدرم رمی!

می 19, 2020 - 6:40 ب.ظ
آگوستینو
, ,
147 بازدید

فرانچسکو توتی نکات جالبی را در مورد خانواده فوتبالی اش بیان کرده است.

اسطوره رمی ها سه سال پیش به عنوان فوتبالیستی تک باشگاهی بازنشسته شد و او در 785 مسابقه 307 گل برای تیم محبوبش به ثمر رساند.

توتی که حالا 43 ساله شده در گفت و گو با مجله اسپانیایی لیبرو دوران بازی خود را مرور کرده است.

«مادرم به خاطر مادر بزرگم طرفدار لاتزیو بود. من در لوجیانی بازی می کردم و برادرم ریکاردو به من زنگ زد و گفت که مادر و پدر دارند در مورد دو گزینه حرف می زنند. شکی نبود، پدرم و برادرم هوادار رم بودند.»

«من رم را انتخاب کردم، ولی خانواده لاتزیو را ترجیح می داد چون آنها به من حقوق می دادند. خوشبختانه، من تصمیم درست را گرفتم.»

با وجود وفاداری همیشه به رم، توتی توضیح داد که به رئال مادرید نزدیک شده بود.

«حداقل دو بار. یک بار در 2003 بود. یک سال از قراردادم باقی مانده بود. به دلایلی با رییس مشکلاتی پیش آمده بود، مربوط به من نبود.»

«رئال مادرید به من پیشنهادی داد تا به آنجا بروم. در کل 20 یا 25 میلیون یورو بود و پول زیادی هم برای رم می دادند. 80 درصد مطمئن بودم که می روم، چون دوران خوبی با رم نداشتم.»

«آنها به من پیشنهاد سنگینی دادند، حتی پیراهن شماره 10 فیگو، چون او را به اینتر می فروختند. رائول هم بود، کاپیتان و سمبل باشگاه مادریدی، کسی که بیشترین دستمزد را می گرفت.»

«هر بازیکنی می گرفتند کمتر از او حقوق می گرفت. خیلی به این پیشنهاد فکر کردم. ایلاری (نامزد توتی در آن دوران که حالا همسر وی است) به من گفت که کارش را رها می کند و با من می آید.»

«در پایان {رییس فرانکو} سنسی با من صحبت کرد، همه چیز را روشن کردیم…و من ماندم. با دل تصمیم گرفتم، جایی که اهمیت خانواده، دوستان و رم خیلی زیاد بود. دلم خواست که کاری کنم که با کاری که دیگران معمولا انجام می دهند فرق داشته باشد، آنهایی که معمولا پیشنهادات چنین باشگاه هایی را رد نمی کنند.»

«حس کردم بازیکن بزرگی هستم، در عین حال، متفاوت. با عشق برای یک پیراهن. بازی کردن برای آنها (رئال مادرید)، جزئی از آن تیم بودن، شگفت انگیز می شد. رئال مادرید تیمی عادی نیست، همه دوست دارند آنجا بازی کنند.»

2 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.