web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » چرا آلدایر بازوبند را به توتی داد؟

چرا آلدایر بازوبند را به توتی داد؟

می 3, 2020 - 6:05 ب.ظ
آگوستینو
, ,
131 بازدید

آلدایر، اسطوره رم می گوید که چرا بازوبند کاپیتانی رو به فرانچسکو توتی داده است: ” آرزو کردم که او همانی بشود که برایش به دنیا آمده بود. انتخاب من درست بود.”

مدافع برزیلی در بین سال های 1990 و 2003 توانست 436 بار پیراهن رم را به تن کند و 20 گل هم به ثمر رساند. آلدایر در مصاحبه با ای اس پی ان در مورد بازوبند کاپیتانی رم صحبت کرده است.

” بین بازیکنان رای گیری انجام شد تا کاپیتان جدید انتخاب شود. چند گزینه بود ولی اکثریت من را انتخاب کرد. من در مورد آن فکر کردم که چقدر برای توتی و شهر ارزشمند خواهند بود اگر او کاپیتان شود. به همین دلیل بازوبند را به او دادم. من آرزو کردم او همانی بشود که برایش به دنیا آمده بود. حق با من بود. فرانچسکو کسی است که سر حرفش می ایستد، درست مثل من. ما فقط وقتی که لازم بود در رختکن حرف می زدیم. ”
” من رشد او را نظاره کردم و می دانستم به این جایگاه خواهد رسید. بازیکنان کمی در دنیای فوتبال شبیه او هستند که تنها برای یک باشگاه به میدان رفته باشند. ما در سال 2001 با هم اسکودتو را بردیم. متاسفانه به دلیل مصدومیت زانو 6 بازی آخر فصل را از دست دادم، ولی قهرمان شدن با رم فوق العاده بود، این باشگاه قهرمانی های کمی دارد. جشن بعد از قهرمانی تقریبا یک ماه طول کشید!”

2 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.