web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » توتی: انتظار احترام بیشتری از رم را داشتم/ مانع پیوستن پسرم به لاتزیو نمی‌شوم!

توتی: انتظار احترام بیشتری از رم را داشتم/ مانع پیوستن پسرم به لاتزیو نمی‌شوم!

آوریل 24, 2020 - 2:16 ق.ظ
آگوستینو
, , ,
246 بازدید

فرانچسکو توتی فاش کرده که در آستانه پیوستن به رئال مادرید قرار گرفته بود و او توضیح داده که انتظار احترام بیشتری از سوی رم را داشته و مانع پیوستن پسرش به لاتزیو نخواهد شد.

اسطوره رم در اینستاگرام گفت و گویی زنده با ار فائینا داشت و از مسائل مهم دوران بازی اش گفت.

«رویایم این بود که تا ابد در رم بمانم، اما بعد طبیعی است که بزرگ می شوید و می فهمید که در طول سالها در مسیر موانعی هست.»

«میلان قبل از اینکه حتی بازی اولم را برای رم انجام دهم سعی کرد مرا بگیرد. آریدو برایدا به خانه ما آمد و می خواست به هر قیمتی مرا به میلان ببرد.»

«زمانی که واقعا به جدایی نزدیک شدم برای پیوستن به رئال مادرید در فصل 05-2004 بود. واقعا در آستانه انتقال بودم، عملا انجام شده بود.»

«می خواستم قهرمان شوم. ما یک اسکودتو بردیم و بعد دو تا را پشت سر هم از دست دادیم. سرعت پیشرفت مان کم شده بود، به همین خاطر خواستار جذب بازیکنان بزرگ بودم و مربیانی که جام ببریم. مشکلات زیادی می دیدم.»

«با این حال، فرانکو سنسی مثل پدرم بود و من هر کاری از دست برمی آمد را برایش انجام می دادم.»

رابطه توتی با رییس فعلی رم جیمز پالوتا اصلا خوب نبود، حتی پس از اینکه او حاضر شد پس از پایان دوران بازی اش به عنوان مدیر با باشگاه همکاری کند.

«پالوتا هرگز به من نگفت که قرار نیست قرارداد جدیدی به من پیشنهاد شود، او فقط مطمئن شد که این پیام به دستم برسد. ناامیدکننده بود، چون خیلی برای رم زحمت کشیده بودم و توقع داشتم کمی بیشتر به من احترام بگذارند.»

«تماس گرفته شد، دو بازی برایم مانده بد و دنیایم داشت روی سرم خراب می شد. حتی با اینکه می توانستم حس کنم در مراحل پایانی دوران بازی ام هستم، انتظار احترام بیشتری را داشتم.»

کریستین پسر توتی حالا در آکادمی رم توپ می زند. از توتی پرسیده شده که اگر لاتزیو به پسرش پیشنهادی بدهد چه می کند.

«اگر دست من بود به این پیشنهاد فکر می کردم. با این حال، با شناختی که از کریستین دارم، او حتی حاضر نیست مذاکره کند. عملا همان کاری را می کند که من و مادرم انجام دادیم وقتی که در لوجیانی بودم و پیشنهادات از رم و لاتزیو رسیدند.»

/فوتبال ایتالیا

5 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.