web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » گارسیا: بازگشت به رم جادویی خواهد بود!/ مایه افتخارم است که توتی کاپیتانم بود

گارسیا: بازگشت به رم جادویی خواهد بود!/ مایه افتخارم است که توتی کاپیتانم بود

آوریل 22, 2020 - 4:03 ق.ظ
آگوستینو
, , ,
179 بازدید

رودی گارسیا از وضعیتش در المپیک لیون ابراز رضایت کرده، اما علاقه مند است که به رم بازگردد و جامی کسب کند: «واقعا جادویی خواهد بود».

سرمربی سابق رم گفت و گویی با اسکای اسپرت ایتالیا داشته و در سراسر مصاحبه از گذشته یاد کرد.

«حالا در لیون خیلی خوشحالم، پس مشخص است که امیدوارم در اینجا به کارم ادامه دهم و جامی ببرم، ولی به احتمال بازگشت را هیچ وقت نمی شود رد کرد. بازگشت به رم روزی واقعا شگفت انگیز خواهد بود.»

«می شد با هم ادامه دهیم، ولی فوتبال است دیگر. بحث فقط سر اینکه مربی چه می خواهد نیست، شما بهای تصمیمات خود را می پردازید و ممکن است فرصت پیدا نکنید که چند نتیجه بد را جبران کنید.»

«نگرانی می تواند باعث شود که باشگاه هر چه قبلش انجام شده را فراموش کند، پس در این حرفه باید بدانید که همیشه آماده رفتن باشید.»

«باشگاه های دیگری در ایتالیا با من تماس گرفتند، هم وقتی در رم بودم و هم بعدش، ولی غیر از آن کاری انجام نشد.»

در فصل جاری هم گارسیا به نوعی به گذشته خودش را رجوع کرد، جایی که با تیمش لیون توانست 1-0 یوونتوس را در لیگ قهرمانان را شکست دهد. بازی برگشت دو تیم در تورین به دلیل شیوع کرونا برگزار نشده و احتمالا تا ماه اوت هم خبری از بازی نخواهد بود.

«امیدوارم که به زودی شرایط فراهم شود تا بتوانیم در تورین بازی کنیم. من امید دارم که روزی مقابل رم بازی کنیم، امیدوارم در لیگ قهرمانان.»

«فرانچسکو توتی آدمی است که خیلی برایم ارزش دارد و نقش مهمی در دوران کاری من داشت. مایه افتخارم است که او کاپیتان من بود. از تجربه ای که در رم داشتیم احساس سرافرازی می کنم و همین که توانستیم یوونتوسی که در سری آ بیش از 100 امتیاز گرفت را دچار مشکل کنیم هم خودش دستاوردی است.»

«هرگز هواداران رم را فراموش نمی کنم، یکی از بهترین های جهان هستند. وقتی سرود می خوانند، به خاطر گلی خوشحالی می کنند، نه فقط کوروا سود، همه آنها. امیدوارم که باشگاه بتواند به زودی قهرمانی کسب کند. من حسرتی ندارم، ولی یک جام با رم واقعا جادویی می شد. چرا روزی برنگردم و دوباره تلاش نکنم؟»

وقتی گارسیا سرمربی رم بود در دیدار با یوونتوس حرکت معروف خود را انجام داد و وانمود کرد که دارد ویولن می زند و بدین ترتیب اعتراضش به تصمیمات داور و اعتراضات متعدد بازیکنان حریف را نشان داد.

«پشیمانی ندارم. حمایت از تیم تان به معنی بی احترامی به باشگاه های دیگر نیست. حالا مرا ببینید، من از مارسی به لیون رفتم، دو رقیب سرسخت هستند. فکر نمی کردم ممکن باشد.»

3 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.