web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » کارلس پرز: من بازیکن رم هستم و زاپاس کسی نیستم!

کارلس پرز: من بازیکن رم هستم و زاپاس کسی نیستم!

آوریل 21, 2020 - 1:58 ق.ظ
آگوستینو
, , ,
172 بازدید

کارلس پرز وینگر رم گفت و گویی با خبرنگار اسپانیایی داوید دلا لاس هراس داشته و از ترک بارسلونا و پیوستن به باشگاه ایتالیایی گفته است.

چرا تصمیم گرفتی به رم ملحق شوی؟

من چند پیشنهاد داشتم. از آلمان، اسپانیا و انگلستان. بازیکنی که آماده رفتن است جایی را انتخاب می کند که حس می کند در آنجا بیشترین اعتماد را به او دارند. فونسکا زنگ زد و نشان داد که کاملا به من اعتماد دارد. از شهر {رم} خوشم می آید و رم باشگاه بزرگی است. {رم} شهری تماشایی است – هواداران باورنکردنی و متعصب هستند. خیلی خوشحالم که اینجا هستم.»

وضعیت قرارداد با رم چطور است؟

وقتی یک بازی برای رم انجام دادم انتقال دائمی شد. انگار که از قبل مرا خریده بودند.

در اولین بازی ات به عنوان یار ثابت در لیگ اروپا گل زدی.

راستش وقتی بحث گل می شود من خیلی خوش شانسم، من در لالیگا هم در اولین بازی ام به عنوان یار ثابت گل زدم. فقط توانستم یک ماه یا کمی بیشتر بازی کنم (قبل از توقف مسابقات)، ولی خوب با سبک بازی تیم، هم تیمی هایم و همین طور سبک بازی در ایتالیا، که با اسپانیا فرق دارد، هماهنگ شدم.

به همراه یک هموطن اسپانیایی به تیم ملحق شدی: گونزالو ویلار.

از قبل او را می شناختم چون در تیم ملی کمتر از 21 ساله های اسپانیا یکدیگر را دیده بودیم. به هم پیام دادیم و در مورد رفتن به با هم حرف زدیم. با تیم خیلی راحتم – تیمی با تاریخ فوق العاده است، تیمی متعلق به لیگ قهرمانان. رختکنی قوی داریم، اینجا را دوست دارم.

توتی را دیدی؟

نه، من او را ندیدم. از وقتی من اینجا بوده ام به زمین تمرین ما نیامده است.

و حالا نوبت حرف زدن در بارسلوناست.

آرزوی من بود. از 5 سالگی که فوتبال را شروع کردم آنجا بودم. جدایی ام سخت بود – نتوانستم راحت با آن کنار بیایم. قبلا هم فرصت جدایی داشتم، دردناک بود. از رفتارشان راضی نبودم.

و {سرمربی بارسلونا} ستین؟

برنامه هایش و دیدگاهش نسبت به تیم را برای من توضیح داد. از یک طرف، او را درک کردم ولی هنوز برایم توضیح داده نشده، اما عیبی ندارد. می خواهم فوتبالیستی حرفه ای باشم و در 22 سالگی نمی خواهم وقت تلف کنم.

گزینه ها را بررسی کردم و رم را انتخاب کردم، باشگاهی استثنایی. رم را به خاطر جو آن انتخاب کردم، شبیه بارسلوناست و آفتاب همیشه هست، به خاطر زبان هم بود – در آلمان و اسپانیا فهمیدن زبان بقیه سخت تر بود. بحث تاریخ رم هم هست.

از وقتی دمبله مصدوم شده، گفتند که از فروش تو پشیمان هستند.

حالا من به فکر اتفاقاتی که در بارسلونا می افتد نیستم. من بازیکن رم هستم و حال و آینده من اینجاست. می خواهم بگویم که من زاپاس کسی نیستم.

نمی خواهم وانمود کنم که همین طوری یار ثابت هستم – رم و بارسا دو باشگاه بزرگ هستند. ولی هضمش (جدایی از بارسلونا) زمان برد، ولی حالا خوشحالم. امیدوارم که به بتوانیم زود دوباره لیگ را شروع کنیم و امیدوارم که بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان را بگیریم و در لیگ اروپا هم پیش برویم. به بازگشت به اسپانیا حتی فکر هم نمی کنم، بجز برای بازی با سویا در لیگ اروپا.

5 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.