web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » پانوچی: رم با من تماس گرفت/ به دروسی بگویید اول من باید مربی رم شوم!

پانوچی: رم با من تماس گرفت/ به دروسی بگویید اول من باید مربی رم شوم!

آوریل 19, 2020 - 2:57 ق.ظ
آگوستینو
, ,
210 بازدید

کریستین پانوچی در مصاحبه با رادیو رادیو مسائلی جذاب از دوران بازی طولانی و پرافتخارش را بیان کرده است.

پانوچی حالا مربی است، اما در طول دوران بازی خود جدال هایی با مربیان، هم تیمی ها و حریفانش داشته است.

«قضیه این نیست که من شخصیت بدی داشتم، من هم فقط شخصیت {خاص خودم را} داشتم.»

«برخی یادشان رفته که من 20 جام بردم، در 18 سالگی در گرانده میلان {تیم رویایی میلان در دهه 90 به مربیگری کاپلو} بازی می کردم، در 23 سالگی برای رئال مادرید، بعد هم چلسی و رم.»

«فابیو کاپلو همیشه مرا برای تیم هایش می خواست و این نمی تواند اتفاقی باشد. من فقط با لیپی مشکل جدی داشتم و به او گفتم که برو بمیر و همان به قیمت از دست رفتن جایم در ترکیب {ایتالیا} برای جام جهانی 2006 تمام شد. منصفانه است.»

«من در مورد او اشتباه کردم و به این اعتراف می کنم، ولی لیپی واقعا به شکلی عجیب با تیم کار می کرد. خیلی از بازیکنان با او مشکل داشتند، نه فقط من.»

پانوچیِ 47 ساله در حال حاضر بیکار است و آخرین تیمی که او هدایتش را به عهده داشت تیم ملی آلبانی بود. حالا آرزوی او مربیگری در رم است.

«وقتی اوزبیو دی فرانچسکو اخراج شد رم با من تماس گرفت، ولی هیچکس آماده تصمیم گیری نبود، به همین خاطر من حاضر نشدم برای فقط سه ماه به آنجا بروم تا مربی موقت باشم.»

«به نظرم دانیله دروسی از توانایی لازم برای مربی شدن برخوردار است، ولی او همین پنج دقیقه پیش بازنشسته شده، پس به او بگویید که اول نوبت من است که مربی رم شوم! راستش را بگویم، مربیگری سخت تر از آنی است که فکر می کردم.»

1 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.