web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » توتی: تا پالوتا هست به رم برنمی‌گردم

توتی: تا پالوتا هست به رم برنمی‌گردم

آوریل 18, 2020 - 10:11 ب.ظ
آگوستینو
, ,
222 بازدید

فرانچسکو توتی تایید کرده که تا روزی که جیمز پالوتا رییس رم است به این باشگاه بازنمی گردد و اذعان کرده که دوری از باشگاه محبوبش برای او بسیار دردناک است.

توتی نمی خواست در سن 40 سالگی بازنشسته شود و باشگاه رم حاضر نشد به او قرارداد جدیدی پیشنهاد کند.

در گفت و گوی زنده اینستاگرامی با لوکا تونی، توتی گفت: «نمی خواستم بازنشسته شوم. از نظر فیزیکی وضعیت خوبی داشتم، چرا باید چنین کاری می کردم؟ این طور نبود که بخواهم همیشه بازی کنم یا کسی را مجبور کنم که به من بازی دهد.»

«نمی خواستم دوران حضورم در رم را خراب کنم، پس بهتر بود که بازنشسته شوم تا اینکه برای یک سال به جای دیگری بروم. من احمق نیستم، 10 ساله که نیستم، ولی وقتی نظر فیزیکی و روحی وضعیت خوبی دارم، وقتی در تمرینات می بینم که هنوز می توانم کارهای زیادی کنم و از کسی پایین تر نیستم…»

«اگر فقط می گذاشتند عضو تیم باشم، در لحظات سخت به مربی کمک کنم، با بازیکنان جوان تر کار کنم و تجربیاتم را به آنها بدهم هم راضی بودم. هر بار که از روی نیمکت به زمین رفتم، ورزشگاه پر از شور و هیجان می شد و آن جو به همه کمک می کرد.»

«همه چیز پایانی دارد، من احمق نیستم، ولی مشکل این است که برخی به من گفتند که تصمیم با خودم است و بعد مرا کنار زدند. ناراحت شدم، چون من حاضر بودم پایم برای رم قطع شود.»

وقتی توتی بازنشسته شد برای مدت کوتاهی با تیم مدیریت باشگاه همکاری کرد، اما آن رابطه هم به تلخی به پایان رسید و او در نشست مطبوعاتی به شدت از پالوتا، مشاورش بالدینی و دیگران به خاطر تصمیماتشان انتقاد کرد.

توتی به شکلی صریح گفت که تا روزی که پالوتا در رم است به کمپ تمرین جالوروسی بازنمی گردد، حتی برای دیدن بازی پسرش.

«ببینید، تا وقتی وضعیت این طور باشد، من پایم را به تریگوریا نمی گذارم. هر بار که کریستین را به سر تمرین می برم، بیرون در ورودی می ایستم. بعضی اوقات در ماشین می نشینم و حس می کنم بعد از 30 سال گریه می افتم، حالا حتی نمی توانم وارد آنجا شوم.»

«من رفتم و فقط همین. هنوز دوستانی فوق العاده دارم و آنها از آنجا بیرون می آیند و احوال پرسی می کنند. هر چند وقت یکبار هم پسرم از من می خواهد که بروم و بازی اش را ببینم، ولی من نمی توانم انجامش دهم. چنین کاری مرا خواهد کشت.»

/فوتبال ایتالیا

12 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.