web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » فلورنزی: پیشنهاد اینتر را رد کردم

فلورنزی: پیشنهاد اینتر را رد کردم

آوریل 18, 2020 - 9:05 ب.ظ
آگوستینو
, ,
152 بازدید

الساندرو فلورنزی از صداقت پائولو فونسکا سرمربی رم تمجید کرده، از رد پیشنهاد اینتر گفته و توضیح داده که هنوز آرزوهایی دارد.

ملی پوش ایتالیایی در ژانویه از رم به والنسیا رفت، چون در باشگاه زادگاهش فرصت چندانی پیدا نمی کرد و در خطر از دست دادن یورو 2020 قرار گرفته بود.

فلورنزی به اسکای اسپرت ایتالیا گفت: «خیلی سرافراز شدم که بازوبند رم را بستم، چون پس از فرانچسکو توتی و دانیله دروسی آمدم.»

«تضمین می دهم که دیگر هیچکس مثل آنها نخواهد بود، هم برای رم و هم در کل تاریخ. از آنها یاد گرفتم که رم بر هر چیزی اولویت دارد، پس همیشه به نقش خودم و بقیه احترام گذاشتم.»

«فونسکا خیلی با من صادق بود و به نظرم او یکی از بهترین مربیانی است که با آنها کار کرده ام، ولی او در پست دفاع راست چیزی می خواست که من نمی توانستم آن را ارائه کنم. او رک بود و گفت: آله، نمی دانم در بقیه این فصل چقدر فرصت بازی بدست خواهی آورد.»

«نمی توانم پنهانش کنم، ترک زمین تمرین تریگوریا و همه آنهایی که آنجا کنار من بزرگ شده بودند، از تدارکات بگیرید تا کادر پزشکی و بچه های رستوران، ضربه سنگینی به من بود. آنها پرسیدند که واقعا دارم می روم و آن لحظه تا ابد در دلم می ماند.»

وقتی دوران قرضی در والنسیا به پایان برسد، فلورنزی به رم بازمی گردد یا به فکر رفتن به جای دیگری است؟

«راستش نمی دانم. باید ببینیم. من همیشه تجربه در خارج را می خواستم و این فرصت در ژانویه پیش آمد، پس از اینکه فونسکا با من در مورد تفکراتش صحبت کرد، پس با هم این تصمیم را گرفتیم که برای همه مناسب بود. روبرتو مانچینی هم خیلی صریح بود و گفت که برایش فرقی نمی کند کجا باشم، به شرطی که بازی کنم.»

فلورنزی در چند سال اخیر بسیار به اینتر نزدیک شده بود، اما به باشگاه شهرش وفادار ماند.

«من فقط پیشنهاد اینتر را رد نکردم، خیلی تیم های ایتالیایی دیگر هم بودند. تازه ترین پیشنهاد از اینتر بود، وقتی بود که آماده تمدید قراردادم با رم شده بودم. می دانستم که اگر بمانم انقدر پول نمی گیرم، ولی احساسی که در رم داشتم را نمی شود {جای دیگر} مشابه اش را داشت. آنها به من گفتند که با منطق تصمیم بگیرم، ولی من با دلم تصمیم گرفتم.»

«هر کودکی آرزوهای خودش را دارد و من هم می گویم که تا الان تقریبا به همه آنها رسیدم. می خواستم فوتبال بازی کنم، برای باشگاهی که هوادارش هستم، کاپیتانش شوم، برای ایتالیا بازی کنم، گل بزنم، در لیگ قهرمانان بازی کنم.»

«تنها آرزوهایی که باقی ماندند کسب جامی با باشگاهم است، با ایتالیا و حضور در جام جهانی.»

5 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.