web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » خبر و حاشیه های کوتاه پیرامون رم 22/11/98

خبر و حاشیه های کوتاه پیرامون رم 22/11/98

فوریه 11, 2020 - 8:57 ب.ظ
amirhossein
, , ,
507 بازدید

شوتن هافبک تیم بلونیا بعد از برد مقابل رم با روزنامه تلگراف مصاحبه کرد و گفت : « اگر به نام آن ها ( بازیکنان رم ) توجه کنید، با خود فکر می کنید که چه بازیکنان مهمی باشند ولی وقتی از نزدیک مقابلشان بازی می کنید، می بینید که اینطور نیست!

اینطور نبود که فکر کنم اوه میختاریان رو به رویم بازی می کند! »


مصاحبه مانچینی سرمربی اتزوری با اسکای اسپرت ایتالیا :

« مسئله ناگواری است که زانیولو مصدوم شده و ما از داشتن او محروم شده ایم مخصوصا اینکه او نقش های زیادی را در ترکیب ایفا می کرد. خوشبختانه ما بازیکنان خوبی در هافبک و حمله داریم.

همه نگران خط دفاعی هستند مخصوصا بعد از مصدومیت جورجو کیه لینی ولی او بازیکن بسیار مهمی برای ما است و با تجربه ترین بازیکن حال حاضر ترکیب می باشد.

جیانلوکا مانچینی لحظات سختی را در این روزها سپری می کند اما در طول فصل این قضیه طبیعی است. او کیفیت بسیار زیادی دارد و همچنین بازیکنی فیزیکی است.


فلورنزی در دومین بازی خود اخراج شد!

الساندرو فلورنزی کاپیتان سابق رم، در دومین بازی رقابت های لالیگا که از ابندا در ترکیب والنسیا بود با کارت قرمز مستقیم داور در دقیقه 78 از زمین بازی اخراج شد. والنسیا د راین بازی 3-0 از ختافه شکست خورد.

گفتنی است فلورنزی تا به حال 3 بازی برای والنسیا انجام داد که دو بار از ابتدا و یک بار به عنوان یار تعویضی وارد میدان شد. ( دو شکست و یک پیروزی) ( والنسا با 37 امتیاز در رده هفتم جدول و 5 امتیاز تا منطقه چمپیونز لیگ فاصله دارد )


باشگاه ها برای دریس مرتنز صف کشیده اند!

قرداد مرتنز تا پایان ماه تیر اعتبار دارد ولی وی خواهان ترک ناپلی نبود مخصوصا به این دلیل که می تواند رکورد مارک هامشیک که برترین گلزن تاریخ ناپلی می باشد را بشکند.

در زمستان چلسی و اینتر خواهان خرید مرتنز بودند ولی ناپلی و شخص بازیکن علاقه به ترک ناپلی نداشتند. مذاکرات برای تمدید قرارداد به خوب یپیش نمی روند چون مرتنز قرار دادی به ارزش 2 سال و مبلغ 15 میلیون یورو می خواهد یعنی هر سال 7.5 میلیون!

رم، منچستر یونایتد، ارسنال از مشتریان دیگر این مهاجم بلژیکی محسوب می شوند.


شرایط بازیکنان قرضی تیم:

شیک: علی رغم فرم خوبی که در این فصل داشت وی عملکرد مناسبی در بازی بزرگ مقابل بایرن مونیخ نداشت. شیک تا به حال در 13 بازی برای لایپزیش به میدان رفت که حاصل کار 5 گل و 2 پاس گل بود در 700 دقیقه

انته کوریچ : به دلیل مصدومیت وارد ترکیب نشد. ( 13 بازی 3 پاس گل 597 دقیقه بازی تیم : آلمریا )

انزونزی : بعد درگیری با مربی گالاتسرای این بازیکن به تیم رن فرانسه قرض داده شد و اخیرا وارد ترکیب تیم رن شده است . رن حق خرید این بازیکن فرانسوی را دارد.

اولسن : بازی های گذشته روی نیمکت نشست.

گونالونز : تیم فعلی او گرانادا می باشد و  مقابل اتلتیکو مادرید حتی در لیست تیم هم قرار نگرفت! این بازیکن به صورت قرضی در گرانادا بازی می کند که بسته به عملکرد او در پایان فصل این قرار داد می تواند خرید اجباری باشد.

ریک کارسدروپ : بازی قبل فاینورد به دلیل شرایط جوی کنسل شد.  عملکرد کارسدروپ 18 بازی و 2 گل 3 پاس گل و 1325 دقیقه

فاینورد حق خرید ندارد.

دیگر بازیکنان قرضی رم : سلار – سک – ولائو – گرِک ( دروازه بان )


فردا ساعت 14:15 به وقت ایتالیا زمان پخش کنفرانس خبری و رونمایی از خرید های جدید رم می باشد. ایبانز، پرز ، ویلار در جلسه حضور خواهد داشت.


مصاحبه ویلیام بیاندا مدافع جوان تیم رم :

« وقتی فهمیدم که رم علاقه مند به خرید من است بسیار خرسند شدم و باعث افتخارم بود. از اینکه در این تیم حضور دارم بسیار خوشحالم. وقتی با رم قرارداد بستم و به اینجا آمدم انتظارات زیادی از من وجود داشت ولی بازی کردن در این سطح همیشه بخشی از فوتبال است.

در ایتدا با مشکلاتی مواجه شدم سخت بود که هماهنگ شوم ولی اطرافیانم باعث شدند که از شدت فشار کاسته شود. اقای دروسی هم خیلی به من کمک کردند.اوایل خیلی کم صحبت می کردم که البته اشتباه از جانب من بود و باید بیشتر مصاحبه میکردم. حالا یک سالی می شود که در رم حضور دارم و بسیار خوشحالم و احساس راحتی می کنم. »


رم به دلیل پرتاپ بمب های دود زا و اخراج مستقیم کریستانته از سوی کمیته انظباطی 3500 یورو جریمه شد.


Francesco Colonnese بازیکن سابق رم : « از فونسکا خوشم می آید مخصوصا از تفکرات فوتبالی اش، بازی های گذشته سخت بودند. رم تیم پیچیده ای است با ترکیبی جوان و البته آسان نیست که با تیمی جوان نتیجه بگیریم. بازی با دفاع فشرده ( High defense ) و خشونت بالا، برای من راهی برای پیروزی است. »


رودی فولر : « ژکو از بهترین شماره 9 های کلاسیک امروز فوتبال است، تعداد کمی مثل او وجود دارند.

سنتر فوروارد بودن در رم کار مشکلی است ولی وقتی در رم جایزه ای می بری بسیار زیباست همه تو را دوست خواهد داشت. وقتی 3 بازی متوالی امتیاز از دست می دهید این مسئله برایتان خطرناک می شود. در رم همه چیز بزرگنمایی می شود چه درباره نات مثبت چه درباره نکات منفی.

اینجا، در آلمان همه از شیک راضی هستند . خودم قبل از اینکه به رم برود کار او را دنبال می کردم و قصد خرید وی را داشتم. او فشار زیادی را تحمل کرده و حالا همه از او راضی هستند.

آیا بازیکنی از رم هست که بخواهم به لورکوزن بیاورم؟ بله زانیولو! او همانند هاورتز مستعد است. »


ایل مساجرو : آمار وحشتناک رم مقابل تیم هایی که در منطقه چمپیونز لیگ حضور دارند

رم از 15 امتیاز ممکن مقابل 4 تای بالای جدول فقط 3 امتیاز کسب کرده است! به نظر شما آیا رم تابوی این فصل را در بازی بعدی می شکند؟


روبرتو پروتزی اسطوره رم : « ژکو اصلا کیفیت رهبری تیم را ندارد. شاید فوتبالیست خوبی باشد ولی اصلا رهبر نیست. دوست داشتم ایبراهیوویچ را در رم ببینم او همان رهبری بود که در زمین نیاز داشتیم. »

13 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.