web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » رم در بازار چه می‌خواهد؟

رم در بازار چه می‌خواهد؟

دسامبر 25, 2019 - 7:23 ب.ظ
L'Ottavo Re
,
603 بازدید

پنجره نقل و انتقلاتی به زودی باز می شود و رم آماده است که ضعف های ترکیبش را ترمیم کند. در خط دفاعی اسمالینگ و مانچینی بود اند، چتین سورپرایز خوبی بوده است و فازیو جایگاهش را از دست داده است.

با این وجود مدافع اضافه ای که رم باید از ترکیبش خارج کند خوان ژسوس است، زیرا او با توجه به کیفیتش حقوق بسیار بالایی می گیرد. رم برای جایگزینی ژسوس، مدینا مدافع آرژانتینی را تحت نظر دارد.

در دفاع کناری استراتژی رم بستگی به فلورنزی دارد. کاپیتان رم توسط باشگاه هایی مانند کالیاری، سمپدوریا و مخصوصا والنسیا دنبال می شود. والنسیا می خواهد او را قرض بگیرد و حق خرید 20 میلیون یورویی داشته باشد. در صورت رفتن فلورنزی، هیسای یا ایکوپونی در رادار خواهند بود. ولی احتمال فلورنزی کمتر شده است.

خط هافبک رم دچار تغییر نخواهد شد زیرا کریستیانته در پایان ژانویه به تیم اضافه خواهد شد. رم از پیشرفت دیاوارا و ورتوت و علمکرد درخشان پلگرینی بسیار راضی است. ناندز از کالیاری بازیکنی است که برای آینده تحت نظر است. پاستوره ممکن است برای پیوستن به لیون رم را ترک کند.

بزرگترین تغییر برای رم در خط حمله خواهد بود. کالینیچ ناامید کننده بود و به اتلتیکو مادرید پس فرستاده می شود. بازیکن ایده آل برای جایگزینی او پتانیا است، ولی باید رضایت اسپال جذب شود. اینتر هم ممکن است برای خرید پتانیا وارد کار شود. گزینه دوم رم پینامونتی از جنواست، و ماریانو دیاز هم برای جوئن در رادار رم خواهد بود.

4 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.