web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » مالک آینده باشگاه رم کیست؟

مالک آینده باشگاه رم کیست؟

دسامبر 11, 2019 - 2:29 ب.ظ
L'Ottavo Re
820 بازدید

رایان فریدکین کیست؟

رایان فریدکین پسر دن فریدکین، میلیارد آمریکایی است که به زودی مالکیت رم را بر عهده خواهد گرفت. پدربزرگ او توماس موسس امپراتوری فریدکین دو سال پیش در گذشت. پدر او، دَن کسی است که شرکت را گسترش داد و به شکل کنونی در آورد و حال رایان آماده تجربه ی چالشی جدید در ورزش است. گفته می شود که آنها برای خرید بخش عمده از سهام رم به قیمت حدود 550 میلیون یورو با پالوتا به توافق رسیده اند. ولی فریدکین ها چه کسانی هستند و چه می کنند؟

مهم تر از همه چیز، آنها بزرگ ترین توزیع کننده مستقل تویوتا در جهان هستند که با بیش از 150 فروشنده در 5 ایالت آمریکا همکاری میکنند. با حجم معاملات بیش از 9 میلیارد دلار در سال، آنها در حوزه های دیگر مانند سرگرمی، سینما و توریسم هم فعالیت دارند. گروه فریدکین دارای املاک لوکس زیادی در آمریکا، اروپا، مکزیک، کاستاریکا، کشور های حوزه کارائیب و جزایر فیجی می باشد. همچنین استودیوی Imperative Enternatiment در سانتا مونیکا متعلق به آنها است. اولین ارتباط آنها با رم به فیلم “تمام پول دنیا” ساخته ریدلی اسکات بر می گردد که بعضی سکانس های آن در شهر ابدی فیلم برداری شد.

از دیگر علایق دَن می تواند به گلف اشاره کرد. او مالک اصلی باشگاه Congaree in Ridgeland است، و جالب است که پالوتا هم عضوی از این باشگاه است. همچنین هواپیما ها را هم دوست دارد: او خلبان ماهر هواپیماهای جنگی است و به جنبه های گوناگون این بخش علاقه مند است. دن همچنین خیریه فریدکین را هم برای توسعه امور بشر دوستانه و خیریه تاسیس کرده است. او با ثروت شخصی 4.2 میلیارد دلار 504 امین فرد ثروتمند جهان است و در دانشگاه جرج تاون و رایس مدرک فوق لیسانس دریافت کرده است. دَن متولد سن دیگو است ولی به همراه همسرش دبرا و چهار فرزندش در هیوستون زندگی می کند. یکی از آنها رایان است که به زودی نقش اول رم را بازی خواهد کرد. او 30 سال سن دارد و در لس آنجلس زندگی می کند و مدیر گروه فریدکین و تهیه کننده فیلم است. رایان در دانشگاه soutern methodist تحصیل کرده و در بخش خصوص هم در آوستین تگزاس کار کرده است. حال او نمیتواند برای آمدن به فوتبال صبر کند.

الساندرو آوستینی
ایل تمپو

9 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.