web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » کنفرانس خبری فونسکا پیش از دیدار حساس با ناپُلی

کنفرانس خبری فونسکا پیش از دیدار حساس با ناپُلی

آبان 10, 1398 - 9:40 ب.ظ
L'Ottavo Re
, ,
227 بازدید

پائولو فونسکا، سرمربی رم، در آستانه دیدار حساس با ناپلی در نشست مطبوعاتی حاضر شد و با خبرنگاران گفت و گو کرد.

گزیده اظهارات سرمربی رم بدین شرح است:

«پتراکی همیشه حضور دارد. سطح توقعات او بسیار بالاست و حضور او در کنار تیم بسیار مثبت است. او با ما هر روز صحبت می کند و این بسیار مهم است.

پتراکی اولین کسی بود که به من میگفت می توانیم اسمالینگ را به اینجا بیاوریم. کریس توانسته خیلی خوب جا بیفتد و عالی بازی می کند. او بازیکن درجه یکی است و برای تیم بسیار مهم است.

اسپیناتزولا و ژسوس آماده هستند. من تصمیم گرفتم اسپیناتزولا جلوی اودینزه بازی نکند ولی هر دو دسترس هستند.

برای من مهم ترین مسئله این است که چگونه با بازی ها روبرو شویم. اگر به مانند دو بازی قبلی باشیم، شانس پیروزی مان بسیار بیشتر می شود.

چتین بازیکن خوبی است. هر روز یاد میگیرد و می تواند کارهایی جالب انجام دهد. وضع پاستوره در ذهن من کاملا مشخص است، فقط به وضعیت فیزیکی اش بستگی دارد. او شرایط خوبی دارد و درخشان هم بازی می کند. در حال حاضر گزینه های زیادی برای جایگزینی نداریم.

آنلچوتی مربی خوبی است، او جام های زیادی با تیم های بزرگ برده است. برای او احترام زیادی قائل هستم و ای کاش در بازی فردا حضور داشت. نمی خواهم در مورد حرف های دی لائورنتیس صحبت کنیم. او مدیر است و به او احترام می گذارم. ولی هیچ کس نمی خواهد در زمین بازی اشتباه کند. امیدوارم در پایان بازی فردا، لازم نباشد که در مورد داوری حرف بزنیم.»

2 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.