web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » توتی: به زودی نقش جدید مرا می‌فهمید/ رم نمی‌تواند با چهار تیم اول رقابت کند/ به دیدن دروسی می‌روم

توتی: به زودی نقش جدید مرا می‌فهمید/ رم نمی‌تواند با چهار تیم اول رقابت کند/ به دیدن دروسی می‌روم

آگوست 29, 2019 - 2:47 ق.ظ
آگوستینو
, , , ,
565 بازدید

فرانچسکو توتی اعلام کرده که نقش جدیدش در دنیای فوتبال را انتخاب کرده و به زودی آن را اعلام می کند.

اسطوره ی رمی ها در پایان فصل گذشته باشگاه محبوبش را ترک کرد، در حالی که به شدت مدیران رم انتقاد کرد و یادآور شد که مشاور فرانکو بالدینی باعث شده تا او در حاشیه قرار بگیرد.

توتی که جدایی دانیله دروسی از رم را پیش بینی کرده بود به رادیو رادیو گفت: «برای انجام یک سری کارها به آرژانتین می روم و آنجا با دروسی دیدار می کنم.»

«خوشحالم که درهای تیم ملی ایتالیا به روی من باز شدند و با روبرتو مانچینی و گابریله گراوینا صحبت کردم. با این حال، فعلا من برنامه های دیگری دارم که روی آنها تمرکز کردم.»

«در نشست مطبوعاتی گفتم که سه چهار پیشنهاد در ایتالیا و اروپا داشتم، اما به زمان نیاز داشتم تا آنها را بررسی کنم. حالا وضعیت را بررسی کردم و قطعا مسیری را در پیش می گیرم که هیچکس در موردش نمی داند، ولی به زودی خواهید فهمید. باز هم در دنیای فوتبال خواهد بود.»

یکشنبه دربی رم است و توتی قصد دارد از روی سکوهای الیمپیکو بازی تیم محبوبش را ببیند.

«می توانم آنجا برای دربی رم حضور داشته باشم، هنوز مشخص نیست، ولی احتمال مثبتش بودنش بیشتر است. سیمونه اینزاگی یک لاتزیوی عالی بسته، حتی با اینکه رم روی کاغذ قوی تر است. باید از آنها ترسید.»

«قطعا این فصل متفاوتی برای من است، تماشای بازیهای رم در یکشنبه ها از تلویزیون مرا به فکر فرو می برد. تصمیم خودم است و من به آن پایبند می مانم، ولی به عنوان یک هوادار امیدوارم که باشگاه در چند روز پایانی بازار کاری کند تا مطمئن شود که رم بتواند حداقل برای سهمیه لیگ قهرمانان رقابت کند.»

«امیدوارم که من اشتباه بگویم، ولی وقتی 30 سال در فوتبال حضور دارید، درک خوبی پیدا می کنید. به نظرم بسیاری از هواداران هستند که امیدوارند رم فوق العاده ای ببینید که می تواند وارد لیگ قهرمانان شود و امیدوارم که این باشگاه در آن مسیر حرکت کند.»

«همچنان می گویم که یوونتوس مدعی اصلی این فصل است، چون آنها هم از نظر تیمی و هم تشکیلات باشگاهی قوی هستند، ولی امسال اینتر و ناپلی تقویت شدند و فصل متفاوتی را شاهد هستم.»

«به نظرم تکلیف سه رده اول مشخص شده، بعد از آن هر چیزی ممکن است. متاسفانه، رم فقط می تواند امیدوار به رقابت برای رده چهارم باشد. این واقعیت است، با توجه به چیزی که در پیش فصل دیده شد.»

«ناپلی و اینتر می توانند یووه را تا آخر به دردسر بیاندازند، ولی همه می دانیم که وقتی آنها باید گاز بدهند، یووه در تمام مسیر چنین کاری می کند.»

7 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.