web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » چرا بوکاجونیورز دروسی را جذب کرد؟/ رئیس بوکا از علاقه رم به آلمندرا خبر داد

چرا بوکاجونیورز دروسی را جذب کرد؟/ رئیس بوکا از علاقه رم به آلمندرا خبر داد

جولای 26, 2019 - 9:42 ب.ظ
آگوستینو
, , ,
370 بازدید

رئیس بوکاجونیورز توضیح داده که چرا باشگاهش تصمیم گرفت با دانیله دروسی همکاری کند.

وقتی رم تصمیم گرفت به دروسی قرارداد جدیدی ندهد او به خداحافظی از فوتبال نزدیک شد؛ اما در نهایت، کاپیتان سابق رم تصمیم گرفت به بوکا ملحق شود و به آرزویی که در کل عمرش داشت دست پیدا کند.

دانیله آنجلیچی رئیس بوکا به رادیو رادیو گفت: «ما دروسی را به دو دلیل جذب کردیم: اول اینکه همیشه از بوکا تعریف کرده و به خاطر اینکه نیکولاس بوردیسو، هم تیمی سابقش و مدیر ورزشی ما در موردش به من گفته بود.»

«او را به خاطر شخصیت، توانایی هایش و ارزش هایی که نماینده شان است گرفتیم. باشگاه ما را جوانان ایتالیایی از جنوا تاسیس کردند.»

«دو سبک فوتبال کاملا متفاوت هستند، مخصوصا از نظر سرعت. برای دانیله، این چالش مهمی به عنوان یک فوتبالیست در کشوری خارجی است، مثل همان وقتی که مهاجرانی به سرزمین های ناشناخته می رفتند.»

«شخصیت گاهی از جوانی مهمتر است. به نظرم او با ما موفق می شود. مطمئنم که وقتی دروسی وارد بومبونرا شود، درک می نکد که اینجا برای فوتبال ساخته شده است.»

«به نظرم دیگر هافبک ها و بازیکنان جوان ما کنار دروسی خیلی پیشرفت می کنند. او بازیکنی است که بازیکنان جوان ما را هیجان زده می کند: او الگویی برایشان خواهد بود.»

از رئیس بوکا پرسیده شد که آیا رم به دنبال آگوستین آلمندرا هافبک جوان آنهاست.

«بستگی به پولی دارد که رم پیشنهاد می کند. شنیدم که مدیر ورزشی آنها با بوردیسو در مورد آلمندرا حرف زده، ولی پیشنهادی رسمی هرگز نیامده است.»

دروسی، رمی‌ها و سندروم آگوستینو

2 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.