web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » فونسکا در مورد فروش‌های رم تصمیم می‌گیرد

فونسکا در مورد فروش‌های رم تصمیم می‌گیرد

تیر 29, 1398 - 11:33 ق.ظ
آگوستینو
, , , ,
348 بازدید

گزارش شده که پائولو فونسکا سرمربی جدید رم در مورد اینکه کدام بازیکنان فروخته شوند تصمیم می گیرد و نفر اول استیون انزونزی است.

سرمربی شاختار در این تابستان هدایت گرگها را بدست گرفت و جانشین مربی موقت کلودیو رانیری شد.

امروز پایان دومین هفته تمرینات پیش فصل رم در تریگوریاست و توتومرکاتووب گزارش داده که فونسکا کم کم متوجه شده که کدام بازیکنان را نمی خواهد.

آمادو دیاوارا و جوردن ورتو امروز صبح در رم حضور دارند تا معاینه های پزشکی را پشت سر بگذارند و با اضافه شدن این دو هافبک انتظار می رود که خط میانی تیم شاهد جدایی مهره هایی باشد.

انزونزی جایی در برنامه های فونسکا ندارد و نمی خواهد بماند، پس اگر خریداری پیدا شود به او اجازه جدایی داده خواهد شد.

مونچی مدیر ورزشی سابق رم در تابستان گذشته 29 میلیون یورو برای جذب انزونزی هزینه کرد، اما نمی توان او را به کمتر از 20 میلیون یورو فروخت و در غیر این صورت باشگاه ضرر می کند. لیون به انزونزی علاقه دارد، اما حاضر نیست چنین مبلغی پیشنهاد کند.

انتظار می رفت که خاویر پاستوره هم جدا شود، حداقل به خاطر مصدومیت هایش، اما توتومرکاتووب نوشته که فونسکا در تمرینات تحت تاثیر بازیکن آرژانتینی قرار گرفته است.

فونسکا از سابقه مصدومیت های پاستوره مطلع است، اما تحت تاثیر توانایی های تکنیکی او قرار گرفته و احتمالا به او فرصتی می دهد تا جایگاهش در ترکیب را بدست بیاورد.

ریک کارسدورپ اجازه دارد باشگاه را ترک کند، اما دو بازیکن مورد علاقه فونسکا در پیش فصل جاستین کلایورت و چنگیز اوندر هستند و مربی پرتغالی صراحتا تاکید کرده که آنها تحت هیچ شرایطی نباید فروخته شوند.

*

معرفی پائو لوپز: ادرسون جدید برای رم؟

7 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.