web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » آخرین اخبار بازار؛ پیشنهاد جدید اینتر برای ژکو/ رد پیشنهادات برای کریستانته

آخرین اخبار بازار؛ پیشنهاد جدید اینتر برای ژکو/ رد پیشنهادات برای کریستانته

جولای 10, 2019 - 8:53 ب.ظ
آگوستینو
, , , , ,
460 بازدید

گاتزتا دلو اسپرت امروز گزارش داد که اینتر ارزش پیشنهادش برای جذب ادین ژکو مهاجم رم را به 12 میلیون یورو رسانده است. رم خواستار دریافت 20 میلیون یورو بوده، اما ممکن آن مبلغ را کاهش دهد.

ایل تمپو نوشت که رم برای فروش برایان کریستانته دو پیشنهاد دریافت کرده، اما مدیر ورزشی پتراکی به هر دو پاسخ منفی داده است.

در خبر دیگری از گاتزتا دلو اسپرت آمده که رم فِردِ مهاجم سابق شاختار دونتسک که حالا در منچستریونایتد بازی می کند را زیر نظر دارد و او یکی از گزینه های اصلی برای تقویت خط حمله است.

ایل مساجرو گزارش داد که فیورنتینا در ازای جوردن ورتو 25 میلیون یورو می خواهد، مبلغی که از نظر رم سنگین است. با این حال، فیورنتینا حاضر است که گرگوار دفرل مهاجم رم را به عنوان بخشی از هزینه انتقال (15 میلیون یورو) بپذیرد، اما رم ارزش مهاجم فرانسوی خود را بیشتر می داند.

کوریره دلا سرا نیز نوشت که رم دو پیشنهاد به فیورنتینا داده: 10 میلیون یورو به علاوه دفرل، یا 20 میلیون یورو به علاوه 5 میلیون یورو مبلغ شرطی.

آس نوشت که رم به دنی اولمو هافبک هجومی – وینگر چپ اسپانیایی دینامو زاگرب علاقه دارد. بازیکن 21 ساله در حال حاضر به تاتنهام نزدیک تر است و انگلیسی ها حاضرند 30 میلیون یورو بپردازند. اولمو مورد توجه اتلتیکو مادرید و بایرلورکوزن نیز هست.

و ایل تمپو مدعی شد که پائولو فونسکا سرمربی رم از مدیران باشگاه خواسته تا چنگیز اوندر را حفظ کنند. مربی پرتغالی می خواهد در فصل جدید به وینگر ترک تکیه کند و مایل نیست او را از دست دهد.

1 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.