web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دوئل یوونتوس و تاتنهام برای زانیولو

دوئل یوونتوس و تاتنهام برای زانیولو

جولای 7, 2019 - 12:44 ب.ظ
آگوستینو
, ,
306 بازدید

نیکولو زانیولو ممکن است رم را ترک کند و در ازای گونزالو ایگواین و مبلغی به یوونتوس ملحق شود، هر چند تاتنهام نیز 23 میلیون یورو و توبی آلدروایرلد را پیشنهاد کرده است.

هافبک 20 ساله در تابستان گذشته به عنوان بخشی از هزینه انتقال راجا ناینگولان به اینتر، به رم داده شد و در اولین فصل حضورش در سری آ درخشید.

زانیولو در 36 مسابقه رقابت های مختلف شش گل برای رم زد و دو پاس گل داد و اوج کارش دو گل برابر پورتو در لیگ قهرمانان بود.

با این حال، مذاکرات برای تمدید قرارداد به مشکل خوردند و مدیر ورزشی جدید جیانلوکا پتراکی هشدار داده که رم برای پرداخت دستمزد از حد خارج نمی شود.

اسپرت ایتالیا و کوریره دلو اسپرت معتقدند که این به معنی متمایل شدن زانیولو به درهای خروجی باشگاه است و گزینه ی مورد علاقه یوونتوس خواهد بود.

تاتنهام نیز علاقه مند است و کوریره نوشته که باشگاه انگلیسی 23 میلیون یورو و مالکیت قرارداد آلدروایرلد مدافع بلژیکی 30 ساله را پیشنهاد کرده است.

جالوروسی قیمت زانیولو را 60 میلیون یورو تعیین کرده، اما یوونتوس امیدوار است که با واگذاری ایگواین هزینه جذب بازیکن ایتالیایی را کم کند.

پس از دوران قرضی ناموفق در میلان و چلسی، ایگواین هدف تایید شده رم به شمار می رود و جذب او باعث می شود تا ادین ژکو برای رفتن به اینتر آزاد شود.

کوریره دلو اسپرت همچنین نوشته که لیورپول زانیولو را زیر نظر دارد، اما نمی خواهد در این تابستان برای جذب او اقدام کند. لیورپولی ها می خواهند یک سال دیگر شاهد عملکرد و روند پیشرفت زانیولو باشند.

11 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.