web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » گاسپرینی از رم گفت

گاسپرینی از رم گفت

جولای 11, 2013 - 12:49 ق.ظ
آگوستینو
,
376 بازدید

جیان پیئرو گاسپرینی، سرمربی سابق جنوا و اینتر، در یک مصاحبه رادیویی نظرش را در خصوص مسائل مختلف باشگاه رم بیان کرده است.

گفتنی است که این مربی ایتالیایی در فصل گذشته چند ماه روی نیمکت پالرمو هم نشست.

سورنتینو و ویویانو مناسب یک تیم بزرگ هستند؟

“آنها دروازه بان هایی قوی هستند، که بازیهای زیادی در لیگ انجام داده اند، با خصوصیاتی متفاوت، و آماده اند که به تیمی مثل رم ملحق شوند.”

مارکو بوریلو پس از حضور در جنوا به رم بازگشته است. نظر شما در مورد این مهاجم چیست؟

“از نظر فنی او بازیکن کاملی است که با در نظر گرفتن پتانسیلی که دارد کارنامه ای که باید داشته باشد را ندارد. او این فرصت را داشت که در تیم هایی بزرگ مثل میلان، رم و یوونتوس خودش را نشان بدهد اما نتوانست موفق شود. بعد از یک فصل عالی در جنوا او می تواند سال خوبی در رم داشته باشد.”

از نظر شما چرا بوریلو در تیم های بزرگ تاثیرگذار نیست؟

“بوریلو بازیکنی است که وقتی به او اعتماد می کنند تاثیر زیادی می گذارد. این در تیم های کوچکتر و متوسط مثل جنوا آسان تر است تا تیم های بزرگ که باید در آنها با دیگر بازیکنان خوب هم که از نظر فنی در سطح قابل توجهی قرار دارند رقابت کند. شاید این یکی از دلایلش باشد، ولی قطعا انتظار بیشتری از بوریلو می رود، بازیکنی که می توانست در تیم ملی هم نقشی کلیدی داشته باشد.”

در فصل 10/2009 که شما مربی جنوا بودید در لیگ اروپا بازی کردید. شما با لیل روبه رو شدید که رودی گارسیا مربی اش بود. تیمش چطور بود؟

“ما در یک گروه قرار داشتیم، در کنار والنسیا و اسلاویا پراگ. گروه سختی بود و در آخر لیل قوی ترین تیم را داشت. آنها بازیکن مشهوری در ترکیبشان نداشتند، و در سطح اروپا خیلی مطرح نبودند اما تیمی بسیار سازمان یافته داشتند. در تیمشان هازارد، جروینهو و رمی حضور داشتند. لیل از سیستم 4-3-3 بسیار هجومی استفاده می کرد، و بازیکنانی سریع و با کیفیت داشت، و تیمی فیزیکی بودند که فوتبال تماشایی ارائه می کردند، بسیار سریع و هجومی.”

رم با شما برای جانشینی زمن تماس نگرفت؟

“با رم هرگز تماسی نداشتم. من یک بار با ساباتینی صحبت کردم اما مذاکرات جدی نشد. و این قضیه مربوط به دو سال پیش است.”

17 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.