web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » خبر ها و حاشیه های مربوط به رم 13/3/98

خبر ها و حاشیه های مربوط به رم 13/3/98

ژوئن 3, 2019 - 4:11 ب.ظ
amirhossein
, ,
767 بازدید

اسکای اسپرت : از مدت ها قبل توافق اینتر و ژکو بدست آمده ولی در این بین اینتر میلان برای جلب رضایت رم می بایست بیشتر تلاش کند. البته این منبع معتقد است در روز های آتی روند انتقال این مهاجم با تجربه سرعت خواهد گرفت.

و اما در مورد کولاروف ، رم به سختی حاضر می شود بازیکن با تجربه ای مثل کولاروف را از دست بدهد و اینتر برای خرید او  زمان زیادی باید صرف کند.


گاتزتا : رم برای جلب رضایت مربی پرتغالی شاختار، دو بازیکن کلیدی ترکیب فعلی او را خواهد خرید. Ismailyمدافع چپ 29 ساله شاختار که ارزش او حداقل 18 میلیون یورو است و مارکوس آنتونی18 ساله و برزیلی که خرید او چیزی حدود 4 میلیون هزینه دارد.


ووچه جالوروسا : پتراچی ، مدیر ورزشی آینده تیم ، شخص د زربی را گزینه ای محبوب برای نیمکت رم می داند ، به این دلیل که آشنایی لازم با سری آ را دارد و ایتالیایی است. به این ترتیب دیگر زمانی برای تطبیق یافتن با شرایط ایتالیا هدر نخواهد رفت.


رم با تمام قوا به دنبال پائولو فونسکا

کوریره دلو اسپرت: رم قراردادی سه ساله برای فونسکا آماده کرده، حقوق سالیانه 2.5 میلیون یورو به علاوه پاداش ها.

رماپرس: مسئولان باشگاه رم با مدیربرنامه های سرمربی شاختار دونتسک تماس گرفتند و در چند روز آینده مذاکرات با فونسکا انجام می شوند.

فوتبال ایتالیا: به نظر می رسد که شاختار به فونسکا اجازه می دهد تا در صورت دریافت پیشنهاد بزرگ اوکراین را ترک کند.

سینیشا میهاییلوویچ دیگر گزینه رم به نظر می رسد که قراردادش با بولونیا را تمدید می کند و گزینه دیگر هم روبرتو د زربی سرمربی ساسولو است.


توتومرکاتووب: رم پیشنهاد 28 میلیون یورویی اورتون برای چنگیز اوندر را رد کرد.


کالچو مرکاتو : این منبع از معاوضه سیلوا با شیک نوشت که بعد از اینکه جیامپائولو مربی میلان شود برای جذب شیک اقدام خواهد کرد. شیک سابقه بازی زیر نظر همین مربی را در سامپدوریا دارد.

سیلوا هم  در فصل 2013-14 زیر نظر فونسکا در پورتو بازی می کرد. گفتنی است فونسکا به زودی هدایت رم را به عهده می گیرد.

قرار داد این دو مهاجم می تواند قرضی باشد.


مصاحبه آلبرتو آکوئیلانی : « د زربی مربی جوان و با ایده های جدید است که می تواند به رم کمک کند. سبک بازی تیم های د زربی مرا شگفت زده می کند.

رم باید یک مربی را انتخاب کند و گزینه های بزرگی روی میز وجود ندارد. فونسکا را می شناسم چون در زمانی که برای اسپورتینک لیسبون بازی میکردم او مربی اسپورتینگ براگا بود. مربی های پرتغالی اغلب دست کم ( اندرریت ) گرفته می شوند اما همه آن ها تاکتیکی و باهوش هستند.

ولی او با فرهنگ و زبان ایتالیا آشنا نیست به همین دلیل د زربی می تواند گزینه بهتری باشد. »


42 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.