web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » اخبار و شایعه های مربوط به رم 12/3/98 ( خبر هر دو ساعت به روز می شود )

اخبار و شایعه های مربوط به رم 12/3/98 ( خبر هر دو ساعت به روز می شود )

کوریره دلا سرا : یوونتوس هنوز رویای گواردیولا را دارد.
در این صورت جایگاه ساری برای مربیگری در یووه تضمین شده نیست و رم هم دوباره می تواند برای بدست اوردن ساری تلاش کند.
اگر چه ساری گزینه ای گران تر از بقیه خواهد بود ولی تیمی که ساری می سازد بسیار رقابتی و سطح بالا است.


در صورت جدایی لوییجی سپه از پارما ، این تیم جهت تقویت دروازه خود به دنبال میرانته خواهد بود. میرانته 4 سال قبل زمانی که پارما به سری سی سقوط کرد از این تیم به شکل نامناسبی جدا شد.


توتو اسپرت : کونته که از همین چند روز پیش تا الان رضایت دو ستاره موفق رمی را برای پوشیدن پیراهن اینتر جذب کرده ، اکنون به دنبال خرید فلورنزی کاپیتان فصل بعدی رم می باشد. با این حال ، بعد از جدایی دروسی باشگاه هیچ علاقه ای به فروش یکی دیگر از رمانیست های خود ندارد.


اسپورت مدیاست : دوشنبه روز مناسبی برای اعلام نهایی و رسمی انتقال ژکو به اینتر خواهد بود . مبلغ فروش هم چیزی حدود 13.5 میلیون یورو می باشد.


متئو دی سانتیس ژورنالیست روزنامه لا استامپا در توییتی مدعی شده که میهایلوویچ دیگر بین گزینه های نیمکت رم نیست و به احتمال زیاد یک گزینه خارج از لیگ مربی فصل بعد رم خواهد بود.


لاریپابلیکا : فردا مدیر ورزشی جدید پتراچی با د زربی مربی ساسالو جلسه خواهد داشت. سه شنبه هم با فونسکا صحبت خواهد کرد. طبق ادعای این روزنامه این مربی پرتغالی مبلغ فسخ 5 میلیونی دارد که برای جلب رضایت شاختار باید پرداخت شود.


گاتزتا دلو اسپرت : بعد از اینکه پالوتا در نامه بلند خود به طرفداران دی فرانچسکو را تبرئه کرد ، نام این مربی  دوباره به شکلی دراماتیک و عجیب برای نیمکت رم مطرح شد . از آنجایی که او هنوز با رم قرار داد دارد این فرضیه بیش از پیش قوت گرفته و می توان به شکل جدی به آن فکر کرد.


گاتزتا : علاوه بر خرید یا فروش بازیکنان ، مسئولان رم در پی تمدید با بازیکنان مهم خود هستند. یکی از آن ها نیکولو زانیولو است که به زودی قرار دادی جدید دریافت خواهد کرد. مسئولان رمی قصد دارند این استعداد جوان ایتالیایی را به رمانیست جدید تیم تبدیل کنند.


گاتزتا : نه تنها ژکو بلکه چنگیز هم در صورت داشتن پیشنهادی مناسب احتمال ترک رم در همین تابستان را دارد. اگر چه تا الان حداکثر پیشنهادات در حدود 20 میلیون یورو بود یعنی خیلی کمتر از چیزی که رم می خواهد ( تیم های علاقه مند : دورتموند ، آرسنال ،تاتنهام ، اورتون )

مصاحبه چنگیز در اردوی تیم ملی ترکیه : « می خواهم با تیم ملی پیشرفت کنم و باید این کار را انجام دهم. سال آسانی با رم سپری نکردم ولی از این لحظه به بعد می خواهم بهتر عمل کنم. »


توتومرکاتو : دی فرا یکی از گزینه های سامپدوریا

از آنجایی که جامپائولو پیشنهاد روسونری برای هدایت این تیم را پذیرفته ( مخصوصا اگر مالدینی نقش مدیر فنی را به عهده گیرد که به دلیل علاقه مالدینی به این مربی این قرارداد رسمی خواهد شد ) این تیم به دنبال مربی جدید خواهد بود و دی فرا می تواند سال بعد روی نیمکت این تیم قرار بگیرد.

گتوزو و پیولی از دیگر گزینه ها هستند. اینزاگی تعهد خاصی به لاتزیو دارد و اخیرا با این تیم تمدید کرده است ، میهالوویچ هم احتمال باقی ماندن در بلونیا را به شکل جدی دنبال می کند.


کوریره : رم به زودی پیشنهادی به ارزش سالیانه 2.5 میلیونی به فونسکا می دهد. مدت این قرارداد هم سه ساله خواهد بود.


***این پست هر دو ساعت اپدیت خواهد شد ***

33 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.