web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » نامه طولانی پالوتا : از همه بابت این فجایع عذر می خواهم / ورودی های جدید افتضاح بودند/باید مسئله دروسی بهتر مدیریت می شد

نامه طولانی پالوتا : از همه بابت این فجایع عذر می خواهم / ورودی های جدید افتضاح بودند/باید مسئله دروسی بهتر مدیریت می شد

ژوئن 2, 2019 - 2:50 ب.ظ
amirhossein
, ,
699 بازدید

« در هفته ها و ماه های اخیر سکوت اختیار کردم ولی مسائلی وجود دارند که حس می کنم باید کاملا مشخص شوند.

حرف های مرا باور کنید یا نه -فرقی نمی کند- بعضی از شما خیلی سریع تمام حرف های مرا انکار می کنید، واقعا فکر نمی کنم بیشتر از من شخصی در باشگاه وجود داشته باشد که نا امید، افسرده و ناراحت شده باشد از اینکه چطور در 18 ماه اخیر مسائل در رم پیش رفته است.

بابت تمام تصمیمای اشتباهی که گرفتیم متاسفم و یکی از آن ها به طور کاملا آشکاری اشتباه در فوتبال تلقی می شود.

در تمام این سال های کاری ام ، این تصمیم بزرگترین اشتباه من بود و در انتها باید بگویم مسئولیت کامل این اشتباه را به گردن می گیرم.

مسئله ای است که در پی حل آن هستیم و بعضی از آن ها زمان بیشتری می خواهد. مطمئنم خیلی از شما اینگونه فکر می کنید ” خب ، همه این حرف ها را قبلا شنیدیم …” ولی ما به سختی مشغول کار هستیم تا این مشکلات به وجود آمده را حل کنیم و بعضی از آنها معزلاتی است که به تازگی مورد توجهم قرار گرفته است.

ما سرسختانه در حال کاریم که افراد مستعدی را جذب کنیم تا رم را به جایی که باید باشد یعنی بازی در مراحل و مسابقات بزرگ و کسب جوایز (جام ) مهم و در آخر اینکه باعث افتخار هوادارانمان شویم.

در جواب آن دسته از مردمی که همیشه می گویند “خب خب خب خب ما قبلا همه این حرفا رو شنیدیم…” باید بگویم قبل از این فصل در حدود 5 سال قبل تا به امروز تیمی ساخته ایم که برای جایگاه های مهم  و برای برد تلاش می کرد.

به طور منظم در UCL شرکت داشتیم یک سری رکورد را شکستیم ولی برای کسب جام کافی نبود که البته این پشیمانی بزرگ من است چون بالاخره من برای همین مسئله اینجا هستم اینکه جام ببریم و تیمی بسازیم که تمام طرفداران رم در سرتاسر جهان به آن افتخار کنند.

فصل گذشته یک فاجعه کامل برای من بود but at the same time, it’s difficult for me to accept the argument that we haven’t been trying to punch above our weight with the resources we have to deal with.

صرف نظر از اینکه بعضی ها چه فکر می کنند ،ما برای این تیم سرمایه گذاری کردیم و اعداد ، حقایق و آمار ها گویای این مسئله است.

به همراه دیگر سرمایه گذار هایم ما صد ها میلیون سرمایه گذاری کردیم و تا به امروز نزدیک به 90 میلیون یورو برای استادیومی که خیلی وقت پیش باید طرح آن را قبول می کردند هزینه کردیم.

استادیومی که به نفع رم ، شهر رم و فوتبال ایتالیا خواهد بود. صد ها بار این مسئله را گفتم ، اگر می خواهیم با تیم بزرگ رقابت کنیم باید استادیوم داشته باشیم.

کسانی که فکر می کنند من دارم از رم پول و در آمد کسب می کنم باید بگویم شما واقعا اشتباه فکر می کنید.

حتی یک پنی هم از تیم نگرفتم، دستمزدی نمی گیرم! از ترانسفر ها یک تومن هم نمی گیرم. از فروش پیراهن ها هم یک ریالی نمی گیرم !!!!

اگر در آینده این تیم ارزش بیشتری پیدا خواهد کرد ، باید بگویم این قضیه تغییری در زندگی شخصی ام نخواهد داشت.

درک می کنم که خیلی از شما از شرایط پیش آمده راضی نیستید مخصوصا این ماه های آخر.


این خبر دو قسمت مهم دیگر هم دارد که به زودی ترجمه خواهد شد.

10 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.