web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » اخبار کوتاه مربوط به باشگاه رم

اخبار کوتاه مربوط به باشگاه رم

توتواسپرت ، علاقه آتلانتا به دیگرو پروتی وینگر رم را تایید کرد. گاسپرینی ، این بازیکن را گزینه ای ایده آل برای افزایش قدرت هجومی تیمش می داند.


توتو اسپرت : دفرل بین دو راهی برگشت به رم یا ماندن در سامپدوریا قرار دارد. این باشگاه حق خرید دفرل را به قیمت 13 میلیون یورو دارد اما قصد کاهش این قیمت را دارد. در حالیکه رم تحت هیچ شرایطی به کمتر از این مبلغ رضایت نمی دهد.


توتو اسپرت : رم و ساسالو اماده انتقال براردی می شوند. گزارش شده توافقات اولیه از مدت ها قبل بدست آمده و فصل بعدی براردی پیراهن رم را به تن خواهد کرد.


اسفانیانی ، یکی از منابعی که مربی بدنسازی سابق رم در ایمیلی که به پالوتا ارسال کرد ، اسم برده بود در مصاحبه ای به دفاع از نقش دروسی در تیم و توتی ، صحبت کرد:

« دروسی یک نماد در ورزش است که همه چیزش را برای رم داد. هیچ وقت اسم من در آن ایمیل نیامده و لیپیه هم این مسئله را تایید کرده است.

توتی نقشی در جدایی من و دی فرا نداشت و ما رابطه ای فوق العاده داشتیم.»


« آنها بازی کثیفی شروع کردند» این کلمات دقیقا حرف های توتی به دروسی در یک تماس تلفنی بود. منبع :ایل مساجرو

They made a dirty game.” This is the meaning of Totti’s phone call to De Rossi (on vacation in Japan) reported by Il Messaggero


Odysseas Vlachodimos دروازه بان 25 ساله بنفیکا جدیدترین گزینه برای دروازه بانی تیم رم می باشد. 


مصاحبه کلایورت باVoetbal International : « به عملکردم در این فصل نمره 6 یا کمی بیشتر می دهم. همیشه اولین سال در یک تیم جدید سخت شروع می شود. لحظات خوب و بدی داشتیم ولی در کل نگاه مثبتی دارم و همیشه می خواهم رو به جلو حرکت کنم. 

فصل رضایت بخشی نبود ولی میخواهم در فصل جدید پیشرفت کنم. »


کوریره دلو اسپرت از ایده معاوضه پرین با الشعراوی نوشت.

گاتزتا هم گزینه های رم برای پست دروازه بانی را مطرح کرد : کرانیو که اخیرا قراردادش تا سال 2022 با کالیاری تمدید کرد و بدین صورت شرایط جذب او سخت تر خواهد شد

سیریگو که فصلی درخشان را تورینو سپری کرد. اما رئیس کایرو با توجه به نحوه جدایی پتراچی و احتمال بالای پیوستن او به رم علاقه چندانی به فروش سیریگو مخصوصا به رم نخواهد داشت. اما پتراچی می تواند از رابطه خوبش با سیریگو استفاده کند.

این روزنامه همچنین از ولاچودیموس و دراگوفسکی نام برده است.


کوریره : جرسون بعد یک فصل که به صورت قرضی برای فیورنتینا بازی کرد اماده برگشتن به رم می باشد. با توجه به دقایق و تعداد بازی بالای او برای فیوره این بازیکن متولد 1997 در فصل جدید برای قرار گرفتن در ترکیب کار راحت تری خواهد داشت.

بعضی از منابع هم گزارش دادند رم جرسون را قربانی جذب دراگوفسکی خواهد کرد.


مصاحبه ماتراتزی با اسکای اسپرت :
« امیدوارم طرفداران اینتر مرا ببخشند که چند هفته قبل به آن ها خیانت کردم و به بازی خداحافظی دروسی رفتم.
او لیاقت این حجم از رفتار بدی که در چند روز گذشته با آن مواجه شد را ندارد.
دانیله را به خوبی می شناسم، در کنار هم قهرمان جهان شدیم و همه ما به او کمک کردیم تا این شرایط سخت را سپری کند.
امیدوارم کاری انجام دهد که از آن لذت می برد و در آینده دوباره او را در رم ببینیم. »


جیمز پالوتا طی یک نامه ای برای توضیحات اتفاقات هفته های اخیر در قسمتی از آن رفتار دروسی در مقابل مونچی را تایید کرد مخصوصا اینکه مونچی به کاپیتان دروغ هایی گفته بود و استراتژی نادرستی در ترانسفر بازیکنان داشت .
________
پالوتا : « مونچی تقاضای کنترل 100 درصدی داشت و ما به او به عنوان مدیر ورزشی اعتماد کردیم . وقتی به گذشته و نقل انتقلات در تابستان نگاه میکنم ، متوجه شدم که تصمیم اشتباهی گرفتم و نباید به او کنترل همه چیز را می دادیم. »
سایت رما پرس بعد از مصاحبه پالوتا با مونچی تماس گرفت و از او در مورد حرف های پالوتا سوال کردند :
« نمی خواهم جواب حرف های جیم را بدهم ، برای همه بهتر است که رو به جلو حرکت کنیم. »


مصاحبه دی فرا با کوریره دلو اسپرت :
« شیوه های کاری من در این فصل همان شیوه ای بود که فصل قبل ما را نیمه نهای UCL رساند.
دروسی همیشه به بازی برای این پیراهن و تاکتیک های تیم من ، تعهد داشت ، حتی اگر مجبور به بازی با یک پا می شد! »


مصاحبه کافو با اسکای اسپرت :
« در این برهه از زمان فکر می کنم رم در صورت ادامه دادن با دی فرا نتیجه بهتری می گرفت، نمی دانم مربی بعدی چه کسی است ولی به نظرم آلدایر ( اسطوره برزیلی رم ) شخص مناسبی برای مربیگری در رم است »


ساوتهمپتون آماده خرید دراگوفسکی ( دروازه بان فیورنتینا که فصل گذشته با قرار داد قرضی در امپولی بازی کرد ) به ارزش 10 میلیون یورو است . دراگوفسکی یکی از گزینه های جانشینی السن برای رم بود.


پپه بوردالس ، سرمربی تیم ختافه ، قراردادش را تا سال 2022 تمدید کرد. این مربی 55 ساله اسپانیایی یکی از گزینه های رم بود .


دیروز آخرین مهلت رئال وایادولید برای فعال کردن بند خرید دائمی ورده بود اما این باشگاه علاقه ای به ادامه کار با ورده ندارد و او به زودی به تریگوریا برمی گردد.
آ اک آتن یونان و خنک بلژیک از مشتریان این بازیکن 22 ساله می باشند.


مصاحبه الیسون :

« فصلی که با رم به نیمه نهایی UCL رسیدیم به مراتب بهتر از این فصل عمل کردم. ولی جایزه یا جامی را کسب نکردم پس می توان گفت فوتبال بیشتر به کار گروهی بر می گردد.

آیا در لیورپول خوشحالم ؟ بله ! علی رغم اینکه قلبم را در رم جا گذاشته ام ولی اینجا شرایط و ذهینت و همه چیز فرق می کند فقط شور و شوق هواداران یکی است.


کوریو دلو اسپرت : توتی شخصا با گتوزو تماس گرفته اما گتوزو پیشنهاد هم تیمی سابق خود را رد کرده است به این دلیل که بعد از میلان ، امادگی مربیگری در یک تیم دیگری که فشار زیادی را متحمل خواهد شد را ندارد. گزارش شده او پیشنهاد لاتزیو را قبول کرده


فرانچسکو توتی اسطوره رمی ها به زودی نقش مدیر فنی را به عهده می گیرد. در نامه بلند پالوتا به این مسئله اشاره شده است که نقش کاپیتان سابق رمی ها ارتقا پیدا خواهد کرد و از جمله فعالیت های او در انتخاب بازیکنان و مربی  فصل بعد خواهد بود.


 

لطفا در چنل @ASROMA27 در تلگرام عضو شوید!

19 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.