web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » واکنش دروسی به گزارش توهین آمیز روزنامه لاریپابلیکا

واکنش دروسی به گزارش توهین آمیز روزنامه لاریپابلیکا

ژوئن 1, 2019 - 1:50 ب.ظ
amirhossein
, , ,
303 بازدید

مصاحبه دروسی با سایت خبری ANSA :

« مقاله ای که در لاریپابلیکا نوشته شد یک سری مسائل رفتاری و اخلاقی به من متحمل شد ( I am attributed behaviour )که هرگز درگیر آن نبودم و حتی این حرف ها را نگفتم.

می خواهم خشم خودم را نسبت به این گزارش تحریف شده و کاملا غلط از بازسازیِ یک رویداد نشان دهم. به همین دلیل، من مجبورم که از خودم دفاع کنم. نوشتن اینکه من یا هر بازیکن سطح بالا و حرفه ای که همیشه با قلبشان برای رم بازی می کنند، اینگونه رفتار کرده باشیم ، واقعا مضحک و مسخره است ، و به طور واضحی کاملا غلط می باشد .

این مقاله یک سری دلایلی را برایم بازسازی کرد که ترک رم حالا عجیب تر از گذشته باشد و اگر این مسئله را در نظر بگیریم که تنها چند روز گذشته یک پیشنهاد مدیریتی بسیار حساس و مهم در رم به دستم رسیده بود. خیلی باعث افتخارم بود که همچین پیشنهادی به من شد البته آن را به دلایلی که خودتان می دانید رد کردم.

به هر حال ،چون فکر می کنم این گزارش نوشته شده که به شدت افترا آمیز باشد و آسیبی به شهرتم باشد، از وکلایم می خواهم که تقاضای غرامت و تاوان کنند که قصد دارم این مبلغ را کاملا به خیریه اهدا کنم.

این اولین باری نیست که مردم قصد داشتند رابطه بین من و توتی را خراب کنند. می خواهم چیزی را به شما بگویم : بیشتر ( سخت تر ) تلاش کنید … »

6 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.