web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » ال شعراوی : فصل مثبتی نداشتیم

ال شعراوی : فصل مثبتی نداشتیم

ژوئن 1, 2019 - 12:57 ب.ظ
amirhossein
, ,
438 بازدید

مصاحبه استفان الشعراوی وینگر 26 ساله رم با ROMA TV :

« فکر می کنم نسبت به سه سال قبل که به رم پیوستم خیلی پیشرفت کردم و حالا ذهنیت بهتری دارم .

ثبات بسیار خوبی را دارم که در گذشته کمبود این مسئله حس می شد. از لحاظ فرد و شخصی این فصل ، یک فصل مثبت بود مخصوصا اینکه در ضربات نهایی و کار های دفاعی بهتر شدم و حالا حس می کنم شخصیت مهمی در ترکیب هستم.

این فصل دو مربی داشتم که خواسته های زیادی را از من در پست وینگر داشتند و به نظرم خواسته های آن ها برطرف کردم. در مقابل دروازه حریف هشیاری بیشتری داشتم و در کارهای دفاعی هم به تیم کمک کردم.

واقعا فصلی بسیار پیچیده و حتی منفی بود به این دلیل که مسائل زیادی در باشگاه ، روی نیمکت و اطرافمان تغییر کرد. در اوایل فصل عملکرد خوبی داشتیم علی رغم اینکه امتیاز های مهمی را مقابل تیم های کوچکتر از دست دادیم.

می توانستیم بهتر عمل کنیم ، این نتیجه چیزی نبود که ابتدای فصل در نظر داشتیم و ظرفیت قرار گرفتن در تیم های بالای جدول را هم داشتیم. باید عملکرد بهتری از خودمان در سری آ نشان می دادیم ، همچنین کوپا ایتالیا و UCL .

فصل مثبتی نبود ولی باید در فصل بعدی نتیجه بهتری کسب کنیم . در سال های گذشته رم به طور معمول در چمپیونز لیگ حضور داشت و هدف ما  همیشه حضور در مسابقات سطح بالا است.»

 اگر به عقب برگردیم دوست داری نتیجه کدام بازی را عوض کنی ؟

« صادقانه بگویم ، نتیجه مقابل پورتو. متاسفانه در بازی برگشت اماده نبودم و نتوانستم بازی کنم ولی واقعا می خواستم هر کاری که می توانم انجام دهم تا بازی را ببریم.»

رم در فصل بعدی متفاوت خواهد بود ، چون قرارداد جدیدی به دروسی پیشنهاد نشد و فصل را بدون کاپیتان شروع خواهی کرد :

« همیشه گفته ام ، او کاپیتانی واقعی است ،رهبری واقعی ، شخصی که همیشه با جان و دل برای باشگاه و این شهر بازی کرد.در هفته های گذشته به سختی تمرین کرده بود حتی با اینکه می دانست این اخرین بازی های او با پیراهن رم است. او یک نمادی برای معرفی رم است به نظرم همه ما دلتنگ او می شویم .»

1 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.