web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » بزرگان به دنبال دنیله، خشم اولتراها

بزرگان به دنبال دنیله، خشم اولتراها

می 15, 2019 - 2:06 ب.ظ
L'Ottavo Re
418 بازدید

پس از ابراز علاقه نیویورک سیتی به جذب دنیله دروسی، کوریره دلو اسپورت گزارش می دهد که تیم های بزرگ دیگری هم به فکر کاپیتان رم افتاده اند. سیتی قبلا هم تلاش کرده بود که دروسی را به منچستر ببرد، و تیم پاریسی هم تجربه خوبی از همکاری با بوفون دارد.

توتومرکاتو می گوید که دروسی هیچ وقت علاقه اش را برای پیوستن به فوتبال آرژانتین پنهان نکرده است، و اینکه نیکلاس بوردیسو مدیر ورزشی بوکا است می تواند انتقال را تسهیل کند.

ژاپن و آمریکا دو مقصدی هستند که میتوانند برای دروسی جذاب باشند، ولی از اینتر هم نباید غافل شد، زیرا آنها هم در حال بررسی شرایط بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا هستند.

کوریره می نویسد که جیمز پالوتا در لحظات آخر به دروسی پیشنهاد قراردادی یک ساله داده است که در طی آن دانیله به میزانی که بازی میکند پول میگیرد. ولی این پیشنهاد دیر به او می رسد، زیرا قبل از آن زمان کنفرانس خداحافظی اش را اعلام کرده بود.

خبر خداحافظی دروسی اولترا های رم را به شدت عصبانی کرده است و آنها در سرتاسر شهر بنر هایی را بر افراشته اند. بر روی یکی از آنها نوشته شده است «فرزندان رم، کاپیتان ها و الگو ها. این احترام و عشقی است که باشگاه برای شما نداشت». «مالک ما یک خوک است و باشگاه به دردنخور شده است. دی دی آر، تا ابد در قلب مردمت خواهی ماند» نوشته یکی دیگر از بنر هاست. در قلعه سنت آنجلو بنری نصب نشده است که می گوید: «دروسی، افتخار ما».

5 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.