web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » فوری! کونته: فعلا نه، ولی روزی به رم خواهم آمد

فوری! کونته: فعلا نه، ولی روزی به رم خواهم آمد

می 7, 2019 - 12:05 ب.ظ
L'Ottavo Re
459 بازدید

پس از شایعات زیادی که در مورد نزدیک بودن رم و کونته به گوش می رسید، سرمربی سابق یوونتوس و ایتالیا بالاخره در مصاحبه با گازتا دلو اسپرت در مورد آینده اش شفاف سازی کرد:

«من در دو سالی که سرمربی تیم ملی بودم عاشق رم شدم. شما در الیمپیکو شور و عشق به فوتبال رو حس می کنین. رم طرفدارایی داره که دیوانه تیمشون هستن و برای رم زندگی می کنن. این یه محیط بسیار جذابه که شما رو وسوسه می کنه. امروز باشگاه شرایط مناسبی نداره، ولی فکر می کنم یک روز آنجا مربیگری کنم.»

«تجربه من در خارج مرا قوی تر و کامل تر کرد. من این تجربه رو به تمام مربیان ایتالیایی توصیه می کنم. سخته، ولی خوبه. اگه امروز یکی به من زنگ بزنه، در مورد فوتبال و تاکتیک هاش حرف می زنم. من مربی فوتبال هستم، نه مدیر. من فکر نمی کنم که وظیفه سرمربی اینه که سعی کنه با کمترین پول تیم ببنده. اگه کسی اینجوری فکر میکنه به من زنگ نزنه. من میخوام تاثیر بذارم، چون به خودم خیلی سخت می گیرم. من یه مسئله دارم: پیروزی. این هدف من تو کارمه. راه رسیدن به پیروزی هم از کار سخت، قربانی کردن و همدل بودن می گذره. من دیگران رو نمی دونم، ولی من این چنین تفکری رو نیاز دارم تا بتونم یه جا کار کنم. من باید این ایده رو داشته باشم که می تونم همه رو ببرم. باید بدونم پیروزی هم جزو احتمالات هست.»

15 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.