web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » رانیری: لاتزیو به اینتر راه داد

رانیری: لاتزیو به اینتر راه داد

می 3, 2019 - 7:57 ب.ظ
آگوستینو
, ,
518 بازدید

در کنفرانس مطبوعاتی رانیری پیش از بازی با جنوا، سرمربی رم در مورد بازی جنجالی اینتر و رم در سال 2010 صحبت کرد. در آن سال رم و اینتر بر سر قهرمانی می جنگیدند و در فاصله سه هفته به پایان فصل، لاتزیو در الیمپیکو میزبان اینتر بود. اینترمیلان آن بازی را با نتیجه 2 بر 0 پیروزی شد. بسیاری از هواداران لاتزیو از تیمشان خواسته بودند که به اینتر ببازد تا احتمال قهرمان شدن رم کم شود. آنها پس از برد اینتر هم بنری را نشان دادند که به رمی ها یادآوری می کرد که قهرمانی را از دست داده اند. رانیری امروز گفت: “آیا لاتزیو اجازه داد که اینتر پیروز بشه؟ بعله این اتفاق افتاد. برام مهم نیست، لیگ باید به این مسائل رسیدگی کنه. من فکر می کنم که مربی همیشه باید وفادار باشه و برای تیمش تلاش کنه. این کاریه که من می کنم و برام مهمه.”

نکته جالب این است که کولارف، دفاع چپ صرب فعلی رم در آن تیم لاتزیو بازی می کرد. این بار هم رم منتظر لاتزیو است، تا شاید با متوقف کردن آتالانتا باعث شود که رم به رتبه چهارم صعود کند.

پس از این صحبت ها، جوزپه پکورارو از فدراسیون فوتبال ایتالیا گفت که در مورد این حرف های رانیری تحقیقات انجام خواهد شد. اگر سرمربی رم نتواند این اتهام را ثابت کند، ممکن است که با جرایمی روبرو شود.

***

چند نظر در مورد این اتفاق از رادیورما:

الساندرو ووکاللی: صحبت های رانیری خیلی جدی بودن، حتی در مورد یکی از بازیکنای الان رم که اون موقع تو لاتزیو بود: کولارف!
فرانکو ملی: بازی سال 2010؟ تیم کاری رو کرد که طرفدارا می خواستن. این معنی حرف های رانیری بود.
ایلاریو دی جیووامباتیستا: لاتزیو اینتر سال 2010؟ فقط مصاحبه های بعد بازی بازیکنا رو ببینین…
لوییجی فراجولو: تو اون بازی یه اتفاق غیر معمول افتاد. ولی فکر نمی کنم الان لاتزیو فقط دلشو به فینال حذفی خوش کنه. امیدوارم طرفداراشون ازشون نخوان که باز وا بدن. صحبت های رانیری؟ ما اون موقع با باخت مقابل سمپدوریا جام رو از دست دادیم.

6 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.