web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » قطری ها رم را به جای پاریس سن ژرمن می خواهند، پالوتا: دروغ است!

قطری ها رم را به جای پاریس سن ژرمن می خواهند، پالوتا: دروغ است!

می 2, 2019 - 4:00 ب.ظ
L'Ottavo Re
580 بازدید

روزنامه فرانسوی پاریزین ادعا می کند که شرکت سرمایه گذاری قطر QSI آماده عقب نشینی از پاریس به دلایل ناکامی های پیاپی در لیگ قهرمانان و خرید رم است.

پاریزین می گوید امیر قطر و دیگر سرمایه گذاران این شرکت به خاطر عدم نتیجه گیری پیاپی در اروپا بسیار ناراضی هستند، مخصوصا که آنها سرمایه گذاری بسیار سنگینی در این تیم انجام داده اند. حتی گفته می شود که QSI این نتایج را ضربه ای به برند و تصویر عمومی خود تلقی می کنند.

گفته می شود که این شرکت در حال مذاکره با جیمز پالوتا برای خرید باشگاه رم، یا حداقل سرمایه گذاری سنگین از طریق اسپانسرشیپ می باشد. ولی رم تنها باشگاهی نیست که آنها زیر نظر دارند، آنها به تیم هایی از چمپیونشیپ انگلیس هم توجه نشان داده اند.

یکی از دلایل نارضایتی QSI  از حضور در فرانسه، مالیات های سنگین دولت فرانسه است. همچنین آنها فکر می کنند که پی اس جی تنها دلیل بالا رفتن حق پخش تلویزیونی لیگ فرانسه است. با این وجود دیگر باشگاه ها مانند لیون همیشه علیه تیم پاریسی هستند.

جیمز پالوتا ولی دیشب در مصاحبه ای با رماپرس تمامی این شایعات را تکذیب کرد: «قطری های می خواهد رم را بخرند؟ همچین چیزی نیست. همش یه دروغه.»

24 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.