web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » توتی و رانیری خواهان کونته، ولی او منتظر منچستر است!

توتی و رانیری خواهان کونته، ولی او منتظر منچستر است!

آوریل 28, 2019 - 7:51 ب.ظ
L'Ottavo Re
513 بازدید

بخش بزرگی از طرفداران رم خواهان انتخاب کونته به عنوان مربی در فصل بعد هستند. به نظرمی رسد حتی توتی و رانیری هم بخشی از آنها باشند.
بر اساس گزارش ایل تمپو، توتی دیروز در مورد این مسئله این صحبت کرد: «کونته یکی از قوی ترین مربی های اروپاست. کسی که هر جا برود برنده می شود. تمام تیم ها دیوانه ی داشتن او هستند. صحبت از مذاکرات رم، اینتر، بایرن و حتی چند تیم دیگر می شود. وقتی اینچنین مربی قوی ای دارید شانس پیروزی هم بالا می رود. من نمی گویم کونته چوب جادویی دارد، ولی تمام عناصر لازم برای موفقیت را دارد.»
هم چنین رانیری هم از اشتیاقش برای به دست آوردن کونته سخن گفت: «اگر آنتونیو اینجا بیاید خیلی خوب می شود. من به دنبال منافع خودم نیستم، به باشگاه فکر می کنم. اگر بیاید من در فرودگاه به استقبالش می روم.»

 

با این وجود روزنامه ساندی اکسپرس می گوید کونته از رم وقت خواسته تا منتظر نیمکت منچستر یونایتد باشد. سولسشر با وجود تمدید قرارداد بلندمدت، وضعیت بسیار متزلزلی روی نیمکت دارد و ممکن است با از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان از کار خود اخراج شود. علاقه منچستر به کونته هم مسئله ای قدیمی است، زیرا آنها حتی از قبل استخدام مورینیو به دنبال مربی ایتالیایی بودند.

 

23 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.