web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » کنفرانس خبری پس از بازی، رانیری: اگر کونته بیاید عالی می شود!

کنفرانس خبری پس از بازی، رانیری: اگر کونته بیاید عالی می شود!

آوریل 27, 2019 - 11:27 ب.ظ
L'Ottavo Re
623 بازدید

کلودیو رانیری پس از بیروزی 3 بر 0 مقابل کالیاری در مورد خاویر پاستوره، بازی درخشان شاگردانش مقابل کالیاری و احتمال آمدن کونته به رم صحبت کرد.
پاستوره از مارچ بازی نکرده بود و آخرین بار در سپتامبر در ترکیب اصلی قرار گرفته بود، ولی امروز در بین 11 نفر قرار داشت و گل دوم را هم به ثمر رساند.

«تمرین مقدس است. اونجاست که بازیکنان با هم هماهنگ می شوند. من هفته پیش هم به استفاده از خاویر فکر کردم، به خاطر کاری که در تمرینات انجام می داد.»
«این بهترین بازی ما از زمان آمدن من است. ما در ابتدای بازی دو گل زدیم که باعث شد اعتماد به نفس بچه ها بالا برود. من همیشه میگویم تیم های کمی به اندازه ما کیفیت دارند. به همین دلیل اصرار دارم که توپ را به گردش در بیاوریم، ببینیم که چه گزینه ای برای تیم خوب است و خودخواه نباشیم. بازیکنان عالی انجامش دادند.»
«من گفتم که ما به اینتر اجازه دادیم بار ها سانتر کند و بالاخره از یکی همین ارسال ها به گل رسیدند. کالیاری در باز شدن سریع استاد است و پاولتی در هوا بسیار خطرناک است. به همین دلیل بسیار مهم بود که نگذاریم که سانتر کنند، و دفاع های کناری ما در این کار بسیار موفق بودند.»
آیا رانیری فردا بازی میلان تورینو را به امید لغزش روسونری تماشا خواهد کرد؟
«فردا روز تعطیلی ماست و من آن را در کنار خوانواده خواهم گذراند.»

همچنین از رانیری در مورد ضعف رم در ابتدای فصل جاری سوال شد.
«بازیکنان مهمی تیم را ترک کردند. جو ناامیدی باشگاه را فرا گرفته نبود و این برای بازیکنان جد هم سمی بود. آنها این کار را از قصد انجام ندادند، ولی همه به فکر فصل قبل و تجربه لیگ قهرمانان بودند. همچنین به بازیکنانی مثل استروتمن فکر میکردند، کسی که گفته بود نمی خواهم رم را ترک کنم.»

آیا رانیری به عنوان یک هوادار رم از آمدن کونته به رم در فصل بعد استقبال می کند؟
«به عنوان یک طرفدار، عالی می شود که اگر کونته فصل بعد اینجا باشد. خیلی خوشحال خواهم شد. ولی از من نپرسید که می آید یا خیر، چون من آخرین کسی هستم که خواهد دانست! (می خندد)»

34 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.