web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » پتراچی کیست؟ نقطه مقابل مونچی!

پتراچی کیست؟ نقطه مقابل مونچی!

آوریل 26, 2019 - 5:34 ب.ظ
L'Ottavo Re
646 بازدید

نیکولا گالو، خبرنگار روزنامه توتواسپرت در مصاحبه با رمانیوز، مدیر وزشی احتمالی رم را معرفی می کند. او نقاط ضعف و قوت پتراچی را بر می شمرد، و به رابطه خاص اش با کونته اشاره می کند.

گذشته و حال: او کاملا با مونچی متفاوت است. او تو دار است و دوربین ها را دوست ندارد. همیشه بی سر و صدا کار می کند و بدون اینکه پول زیادی در دستش باشد خوب کار کرد. پتراچی بلد است چگونه با شرایط سخت کنار بیاید. به شما یک مثال را می گویم: در کریسمس 2009 رینو فاسکی او را به عنوان مدیر وزشی انتخاب کرد و در ژانویه باشگاه را ترک کرد. او باید به تنهایی تمام تصمیمات نقل و انتقلات را می گرفت. اولین کنفرانس خبری اش بسیار سخت بود. به علاوه، او خوب می داند که چگونه با مربی هادر هارمونی باشد، مخصوصا با ونتورا. آنها با هم در پیزا شروع کردند و بعد ها در تورین بازیکن های مانند گلیک، دارمیان، ایموبیله و برونو پرز را رو کردند. او استاد درآمد زایی است، بدون اینکه دست مربی را داخل گردو بگذارد. اگر مربی ها نظرات متفاوتی داشته باشند البته شرایط کمی سخت تر می شود. مثلا میهایلوویچ: پتراچی نزدیک به زاپاتا یا سیمونه بود ولی سرمربی صرب نیانگ را می خواست.

چه انتظاری داشته باشیم: او باید در رم به لول بالاتری رسد. هیچ وقت شانس این را نداشته که با بازیکنان درجه یک سر و کله بزند. برای کسانی که می خواهند کم خرج کنند و بازیکنان با کیفیت بگیرند، پتراچی گزینه عالی ای است. مسئله دیگری که به نفع اش است این است که او دوست نزدیک آنتونیو کونته است. او معمولا با همه مربیان راه میاید، چه برسد به کونته. ولی باید در سطح دیگری رقابت کند. اخیرا قرارداد های بزرگی با باشگاهای بزرگ بسته، مانند زاپاکوستا و چلسی. من فکر می کنم بتواند در رم بدرخشد. گزینه ای مانند پاستوره را در لیست خرید او نخواهید دید. شاید هواداران با اسم های کوچک تر کم تر به وجد بیایند، ولی بازیکنانی به رم خواهند آمد که حرفشان را در زمین می زنند. او به دنبال افراد پرانرژی خواهد بود، کسانی که به پروژه ایمان داشته باشند و بخواهند برایش سخت کار کنند.

8 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.