web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » رانیری: انتظار داشتم در نیمه دوم بیشتر حمله کنیم

رانیری: انتظار داشتم در نیمه دوم بیشتر حمله کنیم

آوریل 21, 2019 - 2:37 ق.ظ
آگوستینو
, ,
406 بازدید

پس از تساوی 1-1 برابر اینتر در سن سیرو، کلودیو رانیری سرمربی رم تاکید کرده که از تیمش انتظار حملات بیشتری را در نیمه دوم داشته و او تشریح کرده که چرا تیم های ایتالیایی در اروپا دچار مشکل می شوند.

استفان ال شراوی با گلی زیبا رم را در خانه حریف پیش انداخت، اما ضربه سر شیرجه ای ایوان پریسیچ بازی را به تساوی کشاند.

رانیری به اسکای اسپرت ایتالیا گفت: «به اینجا آمدیم تا برای کسب برد تلاش کنیم، همان کاری که همیشه از تیم هایم انتظار دارم. ما می توانستیم در نیمه دوم بهتر ضدحمله بزنیم، با توجه به اینکه بیش از حد عقب کشیده بودیم و در سه چهار موقعیت اینتر زیرک بود که خطا کرد و مانع جلو رفتن ما در نیمه دیگر میدان شد.»

«در کل، تساوی نتیجه منصفانه است. می دانستیم که در نیمه دوم کار سخت تر می شود، چون اینتر در این فصل بیش از هر تیم دیگری در نیمه دوم گل زده است.»

«ما خوب مقاومت کردیم، موقعیت های خودمان را داشتیم و ثابت کردیم که {در میدان} حاضریم. پس از راجا ناینگولان، ماتیاس وسینو بازیکنی بود که باید تعقیبش می کردیم و مانع حرکاتش می شدیم. در موردش حرف زده بودیم، قرار بود برایان کریستانته او را دنبال کند، ولی در آن موقعیت چنین کاری نکرد.»

«از تیم خواستم که منجسم و یکدست باشد و قدرتش را به نمایش بگذارد، همان چیزی که زیاد داریم. مجبور شدم پس از 20 دقیقه تعویض کنم، چون پلگرینی پشت سر ژکو بود، اما آنها در پشت خطوط همچنان به ما آسیب می زدند، به همین خاطر به 4-3-3 تغییرش دادم.»

«وقتی باید ترکیبی انتخاب کنم، پزشکان به من می گویند که فلان بازیکن می تواند فقط 60 دقیقه بازی کند، این یکی نهایتا یک نیمه، بعد هم که ما کستاس مانولاس را در حین گرم کردن از دست دادیم. کارهای زیادی هستند که دوست دارم انجامشان دهم، ولی فقط در حال حاضر همان کاری از دستم برمی آید که این بچه ها می توانند انجامش دهند.»

رانیری در انگلستان، اسپانیا و ایتالیا جام هایی کسب کرده و تجربه کار در فرانسه را هم دارد و از او پرسیده شد که چرا تیم های ایتالیایی در ایتالیا دچار مشکل می شوند.

«به نظرم فشار روانی در ایتالیا مانع کار مربیان و بازیکنان می شوند. در انگلستان دانش تاکتیکی کمتری دارند، ولی ساعتی 1000 مایل می دوند، چه تمرین باشد و چه مسابقه. سالن غذاخوری در ورزشگاه است، در غیر این صورت بازیکنان همه درست قبل از مسابقه مضطرب می شوند. ترجیح می دهم همه دور هم باشند.»

«از انگلستان تا ایتالیا من روش های تمرینم را عوض نکردم، بحث فشار است. اینجا همه چیز بیشتر سنگینی می کند.»

16 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.