web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » رما رادیو: توتی نباید با این مدیران همکاری کند

رما رادیو: توتی نباید با این مدیران همکاری کند

آوریل 15, 2019 - 2:43 ب.ظ
L'Ottavo Re
343 بازدید

بخش رما رادیو از سایت رمانیوز، هر روز اخبار و حواشی تیم را توسط خبرنگاران و طرفداران نزدیک باشگاه پوشش می هد.

 

اوبالدو ریگاتی: «من واقعا از تمرکز رم خوشم اومد. من پیوستگی در عملکرد تیم دیدم. تیم میخواست که پیروز بشه. ماسارا به بوستون رفته که حرف های رئیس رو بشنوه، ولی اون هم چیزی برای گفتن داره.»

ریکاردو آنجلینی: «سه امتیاز ما رو در جدول بالا برد و الان 6 تا بازی حیاتی باقی مونده. لیگ قهرمانان برای آینده تیم حیاتیه. اودینزه ریسک کرد ولی رانیری تونست از بازیکن ها خیلی خوب بازی بگیره. متاسفم که دروسی رو از دست دادیم. مارکانو شبیه کولارف شده بود. ماسارا باید با کارت هاش بازی کنه چوم ماسارا و توتی زوج عالی ای میشن. توتی تنها فرد مهمی نیست که تو این جلسه حضور نداره، افراد مهم دیگه ای هم از قلم افتادن.»

فرانکو ملی: «رانیری حتی وقتی قرار باشه بره هم پیروز میشه. تیم از نظر هارمونی بهتر شده و دفاع خیلی بهتر شده. شانس مون برای لیگ قهرمانان خیلی بالا نیست، ولی کم هم نیست. حدود 60%.»

استفانو آگرستی: «رم به سختی برد. رانیری به زمان نیاز داشت و تونست تیمی رو بسازه که قبلا فقط برای خودشون بازی می کردن. مصدومیت دروسی میتونه خیلی تاثیر گذار باشه. در مورد دیدار در آمریکا، بالدینی هم چنان ارزش خودش رو حفظ خواهد کرد. برای توتی بهتره که با این گروه هیچ همکاری ای نکنه.»

ایلارو دی جیاووامبیستا: «پالوتا از تمام مدیران ایتالیایی به جز فینگا ناراحته و کونته رو برای سال بعد می خواد. به علاوه توتی هم از اینکه برای این جلسه دعوت نشده خیلی ناراحته. لوییس کامپوس به احتمال 90% مدیر ورزشی جدیده.»

روبرتو پوتزو: «رم به 3 امتیاز نیاز داشت و به دستش آورد. رانیری داره به تیم آرامش و اعتماد به نفس میده. چند تا بازیکن با کیفیت هم هستن که می تونن بازی ها رو در آرن.»

نوندو اورسی: «چیزی که شنبه فهمیدیم اینه که ژکو و شیک نمی تونن با هم بازی کنن. در 6 بازی آینده شما نباید خوب بازی کنین، باید ببرین. در دفاع همچنان ریسک زیادی با بازیکنان جدید داریم. ال شراوی خیلی کمتر از چیزی که باید تمجید میشه، ولی بازیکنیه که آخر های فصل همیشه دستمون رو گرفته. رم تو میلان یک برد احتمالی داره، اینتر دیشب خیلی محکم نشون نداد.»

ریکاردو کوتوماچیو: «اگه رم سه امتیاز رو تو سن سیرو بگیره، پایان فصل دیوانه واری خواهیم داشت. بعد از بازی با ناپولی رم مرده بود، ولی دو بازی آخر امیدوارمون کرد. ژکو بالاخره گل زنی کرد و خوشبختانه ما هنوز زنده هستیم.»

آلسیو نردو: «بازی با اینتر می تونه همه چی رو مشخص کنه. باخت می تونه ناامیدمون کنه و برد می تونه رده سوم رو در هم در دسترس قرار بده.»

والنتینا کاتونی: «یک رم با دفاع قوی و ژکوی بی اعصاب می تونه تیم های بالای جدول رو شدیدا تحت فشار قرار بده.»

4 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.