web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » ساباتینی: توتی باید از تصویر «مردی در جایگاه» دست بکشد. دروسی؟ همین الان مربی شود

ساباتینی: توتی باید از تصویر «مردی در جایگاه» دست بکشد. دروسی؟ همین الان مربی شود

فروردین 24, 1398 - 12:35 ب.ظ
reza
301 بازدید

والتر ساباتینی مدیر ورزشی سابق رم و فعلی سمپدوریا در قسمت هایی از مصاحبه با لاریپوبلیکا به رم اشاره کرد.

در مورد توتی: «باید از اینکه مردی برای عکس گرفتن در جایگاه باشی دست بکشه. یه قدم جلو بیاد، با مشکلات روبرو شه و مسئولیت بپذیره. جامعه می تونه به کسی مثل اون اعتماد کنه، اون هم باید ریسک هایی که تو این شغل هست رو بپذیره. اون باید مدیر باشه، رختکن رو کنترل کنه، و رو تیم و نقل و انتقالات تاثیر بذاره. اینا چیزهایی که اون بهشون حساسه (براش مهم هست) اگه بعضی چیز چیز ها رو نمیدونه، می تونه به راحتی کمک بگیره و یاد بگیره.»

در مورد سه مرکز رم: «همیشه این ستا هستند: بوستون، لندن و رم. ولی در نهایت باید جلو برن و کوچکش کنن. بالدینی باید با توتی حرف بزنه، شاید با کمک مدیر های رده میانی»

در مورد دروسی: «یک راهنمایی برای دروسی؟ همین الان مربی شو. اون کاریزماشو داره، میدونه چجوری حرف بزنه و متقاعد کنه. از لحاظ فیزیکی قویه و می تونه احساسات رو منتقل کنه. دانیله 36 سالشه. پس بهتره الان شروع کنه تا وقت داشته باشه اولش یکم خراب کاری کنه. کاری که نباید بکنه اینه که بازنشستگی شو دراماتیک کنه. اگرچه من فکر می کنم می خواد یه فصل دیگه هم بازی کنه.»

5 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.