web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » مصاحبه مطبوعاتی دی فرا قبل از بازی با لاتزیو

مصاحبه مطبوعاتی دی فرا قبل از بازی با لاتزیو

اسفند 11, 1397 - 2:44 ب.ظ
L'Ottavo Re
209 بازدید

وضعیت بازیکن ها قبل از بازی چگونه است؟
آنها از نظر ذهنی کاملا آماده بازی هستند. در این هفته به خوبی تمرین کرده اند و ما نقاط ضعف خودمان رو تقویت کردیم.

 

چه مشکلات تاکتیکی رو برای بازی دربی پیش بینی می کنید؟
دربی همیشه بازی خیلی مشکل و سختیه. ما در برابر تیمی قرار میگیریم که در ضد حملات بسیار خطرناک هستن و هافبک ها در زمان حمله به مهاجم ها می پیوندند. مثل تمام دربی های قبلی سخت خواهد بود. آن ها بازیکن های با کیفیتی دارند، مانند (ژواکین) کررا که بسیار سخت در موقعیت های یک در برابر یک دفاع میشه.

 

آیا نیکولو زانیولو آرامش لازم رو برای اولین دربی دارد؟

لازم نیست که اون آرام باشد. لازم است که پر انگیزه، با تمرکز و پر انرژی باشد. من با اون در مورد دربی زیاد صحبت نکردم، چون برای چنین مسابقه ای بازیکنان نیاز به انگیزه اضافی ندارند. نیکولو هم تیمی های زیادی دارد که میتوانند با اون در این باره صحبت کنند. اون از دسته بازیکن هاست که میخواد همیشه درگیر باشه و ما انتظار یه نمایش عالی ازش رو داریم.

 

آیا مانولاس به بازی می رسه؟
او در دسترس خواهد بود. دیروز به طور کامل با تیم تمرین کرد و مشکل مچ پایش را پشت سر گذاشته است. در ابتدا خیلی بد به نظر می رسید ولی الان شرایط خوبی دارد. امروز هم با بقیه تمرین خواهد کرد و ما فردا در موردش تصمیم خواهیم گرفت.

 

.به نظر می رسه الشراوی به یکی از مهم ترین بازیکنان شما تبدیل شده است. آیا او در برابر لاتزیو بازی خواهد کرد؟
ما بازیکنان مهم زیادی داریم. الشراوی تنها بازی نمیکنه، بکله بخشی از تیمه. او سطح بازی و ثبات بهتری در این فصل دارد. من از او راضی هستم ولی این کافی نیست، اون باید به پیشرفت ادامه بده.

 

داشتن تعداد زیادی بازیکن اهل رم مثبت است یا منفی؟ آنها اهمیت این بازی را درک میکنند ولی ممکن است تمرکز خود را از دست بدهند…
من نتایج خوبی به عنوان مربی کسب کردم. بازیکن هایی مثل فلورنزی و دروسی هم تجربه زیادی دارند و من فکر میکنم آنها به کیفیت تیم اضافه میکنند.

 

آیا دروسی توانایی انجام دو بازی بزرگ پشت سر هم را دارد؟
من نمی توانم بگم که دانیله فردا بازی میکند. تنها چیزی که میدانم این است بازی بعدی مهم ترین بازی است. او در چند وقت خوب تمرین کرده است و شرایط جسمانی اش خوب است.

 

این که ژکو در المپیکو گل نمی زند فقط از روی بد شانسی است؟
بعله. چون او در لیگ قهرمانان گل زنی کرد. من کاملا از او راضی هستم. اون خودش را در اختیار تیم قرار می دهند. شرایط جسمانی اش هم بعد از مصدومیت بهبوده کرده است. اگر گل زنی کند خیلی خوشحال خواهم شد. من از نحوه بازی بازی و نگرش او خیلی راضی هستم: بردن تیم برایش از گل زنی مهم تر است.

 

شما یک دربی را با سیستم 433 و دیگری را با 4231 پیروز شده اید. فردا کدام را انتخاب خواهید کرد؟
ما باید روی طرز فکر بازیکن ها بیشتر از سیستم تمرکز کنیم.

 

سیمونه اینزاگی گفته است که لاتزیو بدون مصدومیت جایگاه بهتری در جدول می داشت. آیا این در مورد رم هم صدق میکند؟
من نمیخواهم در مورد بهانه ها صحبت کنم. این دلیل نمی شود که رم میتوانست امتیاز بیشتری داشته باشد. ما میتوانستیم در بعضی بازی ها بهتر عمل کنیم. اخیرا کمی خوش شانس بودیم ولی گاهی شرایط اینگونه نبود.
مصدومیت جزوی از شرایط فوتبال است. ما باید بر مسائلی که در دستان ما هستن تمرکز کنیم، مانند یک شانزدهم لیگ قهرمانان که اتفاق مثبتی است.

 

چه تیمی فردا بیشتر تحت فشار خواهد بود؟ به هواداران چه توصیه ای دارید؟
فکر میکنم هواداران کاملا آماده بازی هستند. ما با قلب خودمان و جدیت تلاش خواهیم کرد. گل دقیقه 95 ژکو به فروزینه خیلی استرس زا بود ولی هواداران رو به ما نزدیک تر کرد. امیدوارم فردا هم همین جشن و شادی رو ببینم و بتونیم یه عملکرد عالی داشته باشیم. ما فردا با قلبمون بازی خواهیم کرد، نه با عقل و منطق.

 

شما مارکانو رو نسبت به ژسوس در بازی قبل ترجیح دادین. دلیل آن چه بود؟
من خیلی مردد بودم چون هر دو خیلی خوب تمرین کرده بودند. ژسوس از مصدومیت برگشته بود و مارکانو پیوسته با ما تمرین کرده بود و در برابر کیوو هم بازی کرد. به همین دلیل تصمیم گرفتم که به او بازی بدم و اون هم نمایش خوبی داشت. چون ما نیاز داشتیم که در نبرد های هوایی مقابل بازیکنان فیزیکی حریف برنده بشیم.

 

 

3 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.