web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: رم نمی تواند دائم این طور باشد

دی فرانچسکو: رم نمی تواند دائم این طور باشد

فوریه 24, 2019 - 1:58 ق.ظ
آگوستینو
, ,
612 بازدید

اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم به شاگردانش یادآور شده که علیرغم کسب پیروزی 3-2 مقابل فروزینونه آنها چند بار در خطر تساوی و حتی شکست قرار گرفتند و نباید به این روند ادامه دهند.

جالوروسی در دربی منطقه ای شروعی کابوس وار داشت و پس از فقط پنج دقیقه به خاطر اشتباه رابین اولسن و ب ضربه کامیلو چیانو عقب افتاد.

ادین ژکو و لورنزو پلگرینی در عرض 72 ثانیه دو گل زدند تا رم 2-1 پیش بیافتد، اما در نیمه دوم آندره آ پینامونتی به لطف دفاع متزلزل رم توانست بازی را به تساوی بکشاند.

و در لحظات پایانی مسابقه بود که ادین ژکو توانست پاس استفان ال شراوی را به گل سوم و پیروزی بخش رم تبدیل کند.

دی فرانچسکو به اسکای گفت: «مشخص است که ترجیح می دهم شاید عملکرد کاملا متفاوتی باشم، اما دوران سختی از فصل است و شرایط طوفانی هم به تیم کمک نمی کند تا فوتبال خوبی بازی کند.»

«فروزینونه برای بقا برای کسب هر امتیازی تلاش می کند و می دانم که چطور است. ما خیلی اشتباه داشتیم و باید به شکل بهتری عمل می کردیم، چون در خطر تساوی و حتی شکست قرار گرفتیم. همیشه با حواس پرتی کارمان را سخت می کنیم.»

«نکته مثبت امشب این است که ما برنده شدیم، اما امیدوارم که بتوانیم از این به بعد از ابتدا فوتبال بسیار بهتری بازی کنیم. گل دوم از روی ضربه ایستگاهی خودمان خورده شده و در جاگیری اشتباه کردیم، دانیله دروسی در بازیخوانی اشتباه کرد.»

«بازی دست ما بود و باید کار را تمام می کردیم نه اینکه فقط سعی کنیم کنترلش کنیم. در طول فصل نشان دادیم که تیمی هستیم که می تواند گل بزند، ولی گل هم می خورد. ما باید بهتر شویم و نمی شود که همیشه از دست چنین بازیهایی قسر در رفت.»

«فقط گلهای ژکو توجه مرا جلب نکردند، مهمتر این که او تلاش کرد تا همه را جلو بکشد، تیم را در زمین رهبری کند. او همیشه باید همین کار را کند.»

هفته آینده رم به مصاف لاتزیو می رود و سپس در بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف پورتو می رود.

اینکه کنستانتینوس مانولاس در آن دو مسابقه حساس به میدان می رود مشخص نیست، زیرا امشب او با مصدومیت زمین را ترک کرد.

«دیدم که روی پایش یخ گذاشتند، ولی مچ پا ورم کرده بود. باید بررسی کنیم و ببینیم چه می شود.»

24 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.