web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرا : زانیولو در حمله هم می تواند بازی کند

دی فرا : زانیولو در حمله هم می تواند بازی کند

فوریه 17, 2019 - 8:55 ب.ظ
amirhossein
, , ,
382 بازدید

مصاحبه دی فرانچسکو منتشر شده در سایت فوتبال ایتالیا :
« بُرد مقابل پورتو در لیگ قهرمانان انرژی زیادی از ما گرفت، اما تیم می داند چه زمانی بر فشار و خستگی غلبه کند .رم توازن و بالانس خوبی از خودش نشان داد.

شکست رم مقابل بلونیا در اوایل همین فصل  به خاطره بدی برای ما تبدیل شده و باعث یادآوری این مسئله است که دچار یک اشتباه تکراری نشویم. البته بلونیا فعلی ،تیمی متفاوت است زیرا سرمربی آن ها تغییر کرده و سینشیا میهالوویچ استایل متفاوتی دارد.»

گزارشی مبنی بر استراحت زانیلو مقابل بلونیا منتشر شده اما به دلیل اماده نشدن به موق مهاجم های رم این مسئله به تعویق افتاده است :

« استفان الشعراوی هنوز کاملا آماده نشده و باید وضعیت او را امروز ارزیابی کنم . در حال حاضر فقط 3 مهاجم داریم پس احتمال اینکه او ( زانیولو ) در مسابقه فردا پست مهاجم داشته باشد وجود خواهد داشت.

بخاطر فرم فعلی زانیولو ،می خواهم از همه مردم یک درخواست ( خواهش ) داشته باشم : اجازه دهیم که زانیولو این لحظات را با ذهنی آرام تجربه کند و مسئولیت زیادی را بر عهده او نگذاریم  و قطعا این مسئله شامل آنهایی که در مورد تقدیم پیراهن شماره 10 به او صحبت می کنند ، هم می شود . شماره فعلی 22 او به اندازه کافی خوب است.

 ما باید به این ستاره جوان زمان و فضا کافی بدون فشاری جدی ( بیش از حد )را بدهیم تا به خوبی پیشرفت کند. می دانیم که بازیکنی است با توانایی هایی بسیار زیاد ولی هنوز مسائل زیادی  برای اثبات وجود دارد.»

در رقابت های اخیر، رم از نظر دفاعی مطمئن تر از قبل نشان داده :

« به نظرم دلی این اتفاق این نیست که ما دفاعی تر بازی می کنیم ، فقط دلیل اصلی آن این است که فضای بین خطوط را بیشتر از قبل تنگ کردیم. بیش از پیش متمرکز هستیم و فضای زیادی به حریف نمی دهیم .ترکیب 433 به ما کمک می کند ولی عملکرد کلی تیم در دفاع بهتر شده است. »

11 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.