web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرا : رم باید متحد و مستحکم باشد

دی فرا : رم باید متحد و مستحکم باشد

بهمن 20, 1397 - 3:38 ب.ظ
amirhossein
,
193 بازدید

مصاحبه دی فرانچسکو با اسکای اسپرت ایتالیا :

« مسابقه را خیلی قوی شروع کردیم و کیه وو هم مقاومت کرد ، دست به هر کاری زدند تا برای رم دردسر ایجاد کنند ولی بازی را کاملا در اختیار داشتیم ، حتی می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم.

گاهی اوقات در بازی 90 دقیقه ای می توان 20 دقیقه از بازی را در مقابل حریف دفاع کنید مهم نیست که حریف چه تیمی باشد تا زمانی که خوب دفاع کنید و متحد باقی بمانیم مشکلی به وجود نخواهد آمد ولی متاسفانه ما اینطور بازی نکردیم .

کیه وو تکاپو و تلاش زیادی داشت و به دنیال نتیجه بهتری بود . با توجه به نوع بازی حریف ما پاس های عرضی بیشتری برای یکدیگر فرستادیم تا دفاع چند لایه کیه وو را باز کنیم .به بازیکنانم گفتم که در مواجهه با این لحظات و موقعیت ها اگر شرایط برای پاس عمقی فراهم شد می بایست که از آن استفاده کنید .

اینکه مهاجم های تیم به این شکل به تیم کمک کنند مسئله ای کاملا اساسی و پایه ای است و به ما کمک کرد متحد و مستحکم باقی بمانیم تا شکاف و فضایی بین خطوط برای حریف فراهم نشود. درباره پاس های عمقی حریف باید بگویم ریسک هایی هست که ما امشب آن را پذیرفتیم و موفق شدیم پاس های عمقی بازیکنان کیه وو را در تکنیک خط آفساید مهار کنیم .»

کولاروف بعد از گلی که به ثمر رساند به سوی اولترا ها تعظیم کرد ، از نظر شما آیا این حرکت طعنه آمیز بود یا تلاشی برای درست کردن روابطش با طرفداران ؟

« بعد از اتفاقی که بین او و تیفوسی ها افتاد ، این حرکتی عالی برای عذرخواهی بود اما می خواهم یک بار دیگر به همه یاد آوری کنم که همین پسر به طول یک ماه با مصدومیت و مسکن برای رم بازی کرد. وقتی به تمرینات آمده بود به سختی راه می رفت ولی چون ما به کولاروف نیاز داشتیم او تصمیم گرفت که با همین مصدومیت برای رم بازی کند .

شاید بعضی اوقات مسائلی اشتباه را مطرح کند اما او ورزشکاری حرفه ای است و هیچ کس قادر زیر سوال بردن عملکرد او در زمین بازی نیست .»

ژکو در بازی های اخیر فرم خوبی پیدا کرده ولی تنها 5 گل را در سری آ به ثمر رسانده :

«مهاجم های زیادی هستند که توانسند تعداد گل هایشان را دو رقمی کنند و دوست دارم که ژکو هم به این درجه برسد اما در تیم ما همه بازیکنان با همکاری یکدیگر گل می زنند و همگی مشارکت مثبتی دارند .  امشب ، ادین شایستگی به ثمر رساندن گل های بیشتری هم داشت و در کل بازی خوبی را از او دیدیم. می دانم که مهاجم ها برای گل ( از نوع فوتبالی ) زندگی می کنند و به ثمر رساندن این گل ها باعث افزایش اعتماد به نفس آن ها می شود.»

رم سه شنبه در مسابقات لیگ قهرمانان در مقابل پورتو قرار می گیرد و دی فرا لیستی از مصدوم های تیم خواهد داشت :

« پاتریک شیک درد شدیدی در قسمت ران خود حس کرد و باید برای جایگزینی پیدا کنم تا مطمئن شوم این درد شرایط وخیم تری پیدا نکند .احتمال اینکه مانولاس برای بازی با پورتو بهبود یابد وجود خواهد داشت ولی شرایط برای السن کمی پیچیده تر است . باید تمرینات روز های آینده را بررسی کنیم .

آنتونیه میرانته تجربیات زیادی دارد و در لحظات سخت خونسردی خود را حفظ می کند پس وقتی او بازی می کند می دانیم که دروازه رم ایمن خواهد بود اما بدیهی است که السن انتخاب اول باشد. »

3 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.