web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » ژکو : در لحظاتی از بازی به حریف فضاهای زیادی دادیم

ژکو : در لحظاتی از بازی به حریف فضاهای زیادی دادیم

فوریه 9, 2019 - 2:53 ب.ظ
amirhossein
, ,
305 بازدید

ادین ژکو بعد از درخشش در بازی دیشب با اسکای اسپرت ایتالیا درباره شرایط مسابقه و خودش صحبت کرد :

« برای ما سخت است که شب آرام و بی دردسری داشته باشیم. قطعا نیمه اول آرامش نداشتیم ، حتی زمانی که 2-0 جلو بودیم در لحظاتی از ایستادیم و بازی را تماشا کردیم !

آنتونیو میرانته از زاویه ای بسیار نزدیک دروازه را نجات داد و شب بسیار خوبی را سپری کرد در غیر این صورت کیه وو به گل می رسید.

بعد از عملکرد بسیار بد تیم مقابل کیه وو در کوپا ایتالیا ، رم در برابر میلان نشان داد که توانایی متحد شدن را دارد. امشب 3 گل را به ثمر رساندیم ولی هرگز بازی آسانی در سری آ وجود ندارد مخصوصا اینکه بازی خارج از خانه باشد.

امشب بازی سختی داشتیم ،چون جنبه های مختلفی درگیر شده و در حالت عادی به این شکل نیست . ولی اگر ما نتیجه دلخواه خود را کسب نکنیم مهم نیست که حریف چه کاری انجام می دهد پس تصمیم گرفتیم که روی خودمان تمرکز کنیم .»

در بازی امشب کولاروف موفق به گلزنی شد و به شکلی طعنه آمیز این گل را به اولترا های رمی که به او توهین کرده بودند تقدیم کرد:

«درست همانند طرفداران رمی ، ما هم از عملکردمان در چند بازی گذشته راضی نبودیم ، ولی آن ها یار دوازدهم رم هستند و به طرفداران نیاز داریم ، امیدوارم که در هفته های بعدی هم ما را تشویق کنند . »

2 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.