web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » جنگ داخلی در رم؛ دی فرا جایش را به سوزا می‌دهد؟

جنگ داخلی در رم؛ دی فرا جایش را به سوزا می‌دهد؟

بهمن 11, 1397 - 8:34 ق.ظ
آگوستینو
, ,
932 بازدید

در حالی که رسانه ها خبر از درگیری ادین ژکو و برایان کریستانته می دهند، شایعه شده که رم اوزبیو دی فرانچسکو را اخراج می کند و پائولو سوزا را استخدام می کند.

دیشب رم در یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا 7-1 به فیورنتینا باخت و به نظر می رسد که این شکست ویران کننده ضربه مهلکی به آینده دی فرانچسکو وارد کرده است.

دی فرانچسکو تاکید کرد که استعفا نمی دهد و مدیر ورزشی مونچی هم اعلام کردر که به هیچ وجه قصد ندارد او را اخراج کند، اما اسپرت ایتالیا مدعی شده که رئیس جیمز پالوتا برنامه های دیگری دارد.

مدتی طولانی است که پالوتا از دی فرانچسکو ناراضی است و این شکست سنگین می تواند پرده آخر دوران مربی در رم باشد.

گزارش شده که پالوتا با مشاورش فرانکو بالدینی صحبت کرده، کسی که او را متقاعده که به سراغ سوزا سرمربی سابق فیورنتینا برود.

سوزا در حال حاضر یار آزاد است، چون در اکتبر از باشگاه چینی تیانجین کوانجیان اخراج شد.

البته شاید دی فرانچسکو یک فرصت نهایی داشته باشد – دیدار با میلان در سری آ که جدالی مهم برای رسیدن به رده چهارم سری آ است.

در همین حال، رسانه ها از جنگ داخلی در ترکیب رم هم خبر دادند و تله رادیو استریو و رای اسپرت مدعی شدند که در حین مسابقه ژکو و کریستانته دعوای شدیدی داشتند.

به نظر می رسد که در زمان آماده شدن برای زدن یک ضربه ایستگاهی این دو به یکدیگر توهین کردند و کمی بعد هم ژکو به خاطر اعتراض اخراج شد و تصاویر نشان می دادند که او به داور آب دهان انداخته است.

قرار بود تیم با قطار از فلورانس به رم بازگردد، اما برای مواجه نشدن با هواداران خشمگین در ایستگاه، این کار انجام نشد.

با این حال، جمعی از هواداران افراطی منتظر اتوبوس تیم بودند و با پرتاب اشیایی و توهین به بازیکنان اعتراض خود را نشان دادند.

65 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.