web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرا : رم خیلی عجول می شود!

دی فرا : رم خیلی عجول می شود!

ژانویه 20, 2019 - 8:05 ب.ظ
amirhossein
, ,
412 بازدید

دی فرا در مصاحبه با اسکای اسپرت ایتالیا :

مثل همیشه زندگی را برای خودمان پیچیده کردیم !

با توجه به عملکردی که در نیمه اول داشتیم ،شایسته نتیجه ای بهتر از 2-0 بودیم ، اما همیشه نمی توانیم با 300 کیلومتر پیش برویم ( همیشه نمی توانیم حمله کنیم ) و باید یاد بگیریم که چطور بازی را در مواقعی مشخص کنترل کنیم .

همین مسئله نشان دهنده کمبود تجربه برای ماست ولی باید به نکات مثبت هم نگاه کنیم ، مثل ، ستاره های جوانی که برای حمله کردن و ایجاد موقعیت در تمام 90 دقیقه شور و اشتیاق زیادی دارند .

ژکو به خوبی برای تیم بازی کرد و به همین دلیل برای تمام کردن موقعیت خسته به نظر می رسید . سبک بازی او مثل یک مهاجم داخل محوطه نیست (  tap-in ) چون نیاز دارد که گل های به خصوص و سخت بزند ! ادین برای ما بسیار مهم است و امیدوارم به زودی به آمادگی کامل برسد .

ریک کارسدروپ به بهترین نحو در حال بهبود و پیشرفت است . او تفکر بسیار خوبی برای حمله به عنوان یک مدافع کناری دارد و این مسئله فلسفه و سبک متفاوتی نسبت به سری آ دارد به همین دلیل ، او هنوز در حال یادگیری پوشش فضا به جای دنبال کردن توپ یا بازیکن حریف است. مثلا در موقعیتی که ایگائو فالکه به زیر دروازه زد ،کارسدروپ  با دنبال کردن شکاف زیادی برای ضربه زدن حریف ایجاد کرد .

مسئله مهم این است با ایجاد موقعیت های مهم تیم رویکردی منحصر به فرد را نشان داد. ما نیاز داریم تا در دفاع بهتر عمل کنیم همانطور که به صورتی متناقض باید بیشتر خوشونت و تکاپو از خودمان نشان دهیم . شتاب زدگی و عجول بودن ما باعث شد تا زمانبندی درستی در اغاز حمله از عقب ( Interception ) نداشته باشیم . می بایست ارامش بیشتری داشته باشیم و همانند یک تیم دفاع کنیم .»

زانیولو  علی رغم اینکه تقریبا روزی زمین خوابیده بود  و با سماجت گل قابل توجهی به ثمر رساند :

« او استعداد و جسم قدرتمندی برای زدن این گونه گل ها را دارد ، همچنین قدرت تصمیم گیری او باعث می شود تا هیچ وقت تسلیم نشود .زانیولو بازی را با عملکردی بسیار خوب در دفاع شروع کرد سپس شروع به حمله کرد .باعث خوشحالی است که او با همان شدتی  و قدرتی که تمرین می کند بازی هم می کند .

ما هافبک هایی همه کاره و تطبیق پذیر داریم که به طور پیوسته در حال حرکت و کمک به یکدیگر هستند . هنوز یک سری مشکلات تاکتیکی ساده لوحانه داریم که در حال رفع نواقص هستیم و این کار را با عشق و لذت انجام می دهیم .»

3 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.