web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » مونچی: هرگز دوباره به سراغ مالکوم نمی‌رویم/ جذب روگانی غیرممکن است/ زانیئولو آینده رم است

مونچی: هرگز دوباره به سراغ مالکوم نمی‌رویم/ جذب روگانی غیرممکن است/ زانیئولو آینده رم است

دی 24, 1397 - 4:16 ق.ظ
آگوستینو
,
267 بازدید

در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپرت، مونچی مدیر ورزشی رم در خصوص مسائل مختلف بازار نقل و انتقالات توضیحاتی ارائه کرد.

از مونچی در مورد احتمال جذب پیاتِک مهاجم جنوا پرسیده شد و مدیر ورزشی رم پاسخ داد: «اگر 70 میلیون یورو نمی خواستند شدنی بود.»

«از نظر بازیکن خوبی است، ولی برای جنوا بازی می کند. تونالی یکی از بهترین جوانان فوتبال ایتالیاست، ولی می توانم در مورد باره لا نیز همین حرف را بزنم.»

«{در مورد مدافع آتالانتا جیانلوکا مانچینی} فعلا که غیرممکن است، ولی در تابستان وضعیت فرق دارد. {روگانی هم} غیرممکن است، یوونتوس پیشنهاد 40 میلیون یورویی چلسی را رد کرد و ما نمی توانیم برای یک مدافع مرکزی این قدر هزینه کنیم.»

«{تیاگو مندس} غیرممکن است. {زیاش و بلوتی}، از هر دوی آنها خوشم می آید. {بناسر} از او خوشم می آید، ولی در تابستان در موردش حرف می زنیم. {دنکوکر و اوزیاکوپ}، غیرممکن هستند، درست مثل هررا.»

«{مالکوم} هم نه. وقتی مدیر ورزشی یک باشگاه باشید، باید درک کنید که نماینده دل و احساس هواداران هستید.

«او رم را بازی داد و وجهه باشگاه برای من مهم است.»

و در نهایت آیا مونچی از پاری سن ژرمن کیلیان ام باپه را می گیرد یا  نیمار؟

«امباپه چون جوان تر و قوی تر است.»

مونچی به خاطر تصمیماتش در بازار به شدت تحت فشار قرار داشته و بحث جدایی او از باشگاه مدتی داغ بود.

«هر روز می شنوم که استعفا می دهم یا برکنار می شوم، ولی من هنوز در رم هستم.»

«هدف من این است که به صورت تدریجی به موفقیت برسم و همین طور مداوم. رئیس پالوتا با تصمیم من برای حفظ دی فرانچسکو موافق است.»

«من نمی خواستم دو سال پیش صلاح یا رودیگر را بفروشم، ولی مجبور بودم. رم در تابستان گذشته خیلی سرمایه گذاری کرد و ما همین الان هم کارهای مهمی انجام دادیم.»

«در این ماه فقط به دنبال بازیکنانی هستیم که باعث بهبود تیم می شوند. آسان نخواهد بود، ولی ما تا وقتی بازار بسته می شود تلاش می کنیم.»

«ولی من مطمئنم که همین الان هم از نظر کیفیت و کمیت آماده هستیم تا رقابت کنیم. شیک را قبول دارم: می توانستیم برای کمک به او قرضش بدهیم، ولی فرمول بی عیب و نقص وجود ندارد.»

«با شناختی که از دروسی و تعهدش به رم دارم، صحبت از آینده اش در حال حاضر حتی به نفع او هم نیست.»

از مونچی در مورد تمدید قراردادهای مانولاس، چنگیز، ال شراوی و لورنزو پلگرینی پرسیده شد و او پاسخ داد: «وضعیت هر کدام متفاوت است.»

«در پایان بازار برخی ارزیابی ها انجام می شوند، بقیه در پایان فصل. زانیئولو، با توجه به عملکردش، می تواند اولین تمدیدی باشد که در موردش مذاکره می کنیم.»

«توقع نداشتم که از ابتدا این قدر خوب باشد، و باید به خاطرش از دی فرانچسکو تقدیر کرد. اینتر نمی خواست او را در مذاکرات برای ناینگولان جای دهد.»

«آسیلیو مانعی گذاشت، ولی آنها راجا را می خواستند و در نهایت مجبور شدند از {زانیئولو} دست بکشند. متاسفم که او در میلان به مشکل خورده، ولی ما قصد داشتیم او را بفروشیم، زانیئولو به کنار.»

«راجا بازیکن خوبی است، ولی مشکل مدیریت کردن اوست. در ابتدا می خواستیم زانیئولو را قرض دهیم چون هافبک های زیادی در ترکیب داشتیم.»

«با این حال، وقتی استروتمن رفت متوجه شدیم که فرصت بی عیب و نقصی برای حفظ اوست. زانیئولو آینده ماست و فروخته نمی شود. او دوران طولانی و مهمی با این باشگاه خواهد داشت.»

«درک کردم که جذب بازیکنان ایتالیایی برای باشگاه بهتر است، به همین خاطر رم آینده ای بسیار ایتالیایی خواهد داشت.»

5 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.