web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » جدیدترین گزینه های نقل و انتقالات

جدیدترین گزینه های نقل و انتقالات

دی 23, 1397 - 2:41 ب.ظ
amirhossein
, , , ,
246 بازدید

طبق گزارش ایل مساجرو ، مونچی برای تقویت خط هافبک تیم ، کاپیتان تیم دیناموزاگرب را زیر نظر دارد . آریان آدِمی هافبک دفاعی با تجربه کروات از گزینه های مدیر ورزشی رم محسوب می شود .

این بازیکن تا سال 2023 با دیناموزاگرب قرار داد دارد . همچنین او راست پا و 1.85 می باشد و قابلیت بازی در دو پست هافبک دفاعی و هافبک وسط را دارد . 18 گل و 11 پاس گل در 211 بازی برای دینامو زاگرب را در کارنامه خود به ثبت رساند .


ایوان مارکانو مدافع با تجربه رمی ها پیشنهاد انتقال قرضی 6 ماهه گالاتسرای را رد کرد . گفتنی است از نظر مارکانو ، مدت قرارداد پیشنهادی بسیار کم می باشد و حاضر نیست برای 6 ماه از رم نقل مکان کند .


اسماعیل سار ، ایده ای جدید برای تقویت خط حمله رم !

طبق خبری از سایت مترو ، مونچی به وینگر چپ تیم رِن فرانسه علاقه دارد ولی در این راه باید رقیب هایی چون اینتر و آرسنال را شکست دهد . البته توپچی ها در حال حاضر  به دلیل کمبود بودجه شرایط پیشنهاد به تیم فرانسوی را ندارد .

این بازیکن مستعد سنگالی توانایی بازی در هر سه ناحیه خط حمله را دارد و تا کنون در 73 بازی که در لیگ فرانسه داشته 15 گل و 15 پاس گل داشته است . ( 9 گل و 6 پاس گل برای این فصل )


دو باشگاه ایتالیایی کوریچ را برای ادامه فصل می خواهند . هافبک جوان رمی ها که فقط دو بار در این فصل به میدان رفته فرصت چندانی برای نشان دادن استعداد هایش پیدا نکرد . کیه وو و ساسالو به دنبال ارسال پیشنهادی قرضی برای هافبک کروات رم هستند .

7 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.