web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: به جنگیدن ادامه می دهیم/ کریستانته: رم نتیجه می گیرد

دی فرانچسکو: به جنگیدن ادامه می دهیم/ کریستانته: رم نتیجه می گیرد

دسامبر 12, 2018 - 2:05 ق.ظ
آگوستینو
, , ,
312 بازدید

در آستانه دیدار با ویکتوریا پلژن در لیگ قهرمانان، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم به همراه برایان کریستانته هافبک ایتالیایی در نشست مطبوعاتی حاضر شدند.

شنبه جالوروسی پیروزی 2-0 را برابر کالیاری 9 نفرِ با تساوی عوض کرد و گزارش شده که اگر نتایج بهبود پیدا نکنند دی فرانچسکو اخراج می شود.

سرمربی رم در این خصوص گفت: «حرف زیادی برای گفتن ندارم.»

«اگر اینجا هستم به این دلیل است که بقیه متوجه هستند مربی ای هست با تفکرات و فکر خودش.»

«در حال حاضر اوضاع خوب نیست، ولی انگیزه ادامه دادن هست، من به کارم اعتقاد دارم ولی باید روند را عوض کنیم.»

«قرنطینه ضروری بود تا دلایلش را درک کنیم، می خواهم به جنگیدن و جستجو برای یافتن راه حل ها ادامه دهم.»

«با این فضا آشنا هستم، می دانم که مربی می تواند از عرض به فرش برسد. می خواهم تیم را متحول کنم، تا جایی که من می دانم شما می توانید چیزهای زیادی به من بگویید، ولی از طرف خودم تمایلی ندارم که چیزی را برای کسی مطرح کند که لایق حرف من نیست.»

با توجه به قطعی شدن صعود به مرحله بعدی، دیدار رم با ویکتوریا اهمیتی ندارد؛ این یعنی بازیکنان اصلی برای دیدار با جنوا استراحت می کنند؟

«حالا بهترین شرایط برای انتخاب نیست، چون من گزینه های زیادی ندارم. چند بازیکن دارم که تازه برگشتند و نمی توانند 90 دقیقه بازی کنند، پس بازیکنان زیادی را در زمین خواهیم دید که مقابل کالیاری هم بازی کردند، و آنها شاید مقابل جنوا هم بازی کنند.»

«فقط پاستوره از بین آنهایی که بهبود یافتند می توانند از دقیقه اول بازی نکد. پروتی به طول مثال، چند مصدومیت داشته و برای غیرممکن است که از دقیقه اول بازی نکد.»

«دروسی دوباره شروع به دویدن کرده و ما امیدواریم که برای بازی با یوونتوس او را داشته باشیم، پلگرینی به کمی زمان بیشتر نیازد ارد و ژکو جلوتر از ال شراوی است.»

«امشب و فردا باید وضعیت پاستوره را بررسی کنم، او تنها کسی است که می تواند از اول بازی کند. به هر صورت، مشخص است که نمی تواند 90 دقیقه بازی کند.»

«{در مورد شیک} توقع بیشتری از او دارم، همان طور که خودش توقع بیشتری از خودش دارد. به خودش بستگی دارد که حالا جواب بدهد.»

پاول وربا سرمربی پلژن گفته بود که بازی رم با کالیاری را برای شاگردانش پخش کرده است.»

«اگر قصدش این بوده که به تیمش روحیه دهد باید 10 دقیقه آخر را نشانشان می داد. من هم بازی رفت {مقابل پلژن} را پخش می کنم.»

«البته شوخی می کنم، ولی اگر مربی 10 دقیقه آخر را نشان تیمش دهد اشتباهاتی فکری که داشتیم را پیدا می کند و برای تیمش روحیه بخش خواهد بود. اگر من جای او بودم چنین کاری می کردم.»

کریستانته هم گفت: «قرنطینه نیاز بود تا اتحادمان بیشتر شود و بهتر کار کنیم.»

«حالا فقط باید در زمین آن را ثابت کنیم. هر فصل بحثش جداست، تنها موضوع ثابت تلاش کردن است، دیر یا زود نتایج بدست می ایند.»

«مسابقه های لیگ قهرمانان همیشه زیبا و مهم هستند، و وقتی هم چنین دورانی مثل ما را سپری کنید اهمیت دستیابی به ثبات در کسب نتایج و عملکرد مهمتر هم می شود.»

مصاحبه ها از وب سایت فوتبال ایتالیا

10 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.