web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: برای مصدومان باید دعا کنیم/ هافبک ها بهتر شدند

دی فرانچسکو: برای مصدومان باید دعا کنیم/ هافبک ها بهتر شدند

دسامبر 8, 2018 - 1:42 ق.ظ
آگوستینو
, ,
295 بازدید

در آستانه دیدار با کالیاری، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم در نشست مطبوعاتی حاضر شد و با خبرنگاران گفت و گو کرد.

سرمربی رم گفت: «باید بگویم که همه هافبک های ما دارند در هر دو فاز بازی پیشرفت می کنند.»

«با این حال، هنوز باید کمی بهتر شوند. توقع دارم بازی فیزیکی شود، به همین دلیل هم باید مراقب پاوولتی باشیم، بازیکنی که خوب سر می زند.»

«آنها در استفاده از قدرت فیزیکی شان خوب عمل می کنند و روی ضربات شروع مجدد خوب کار می کنند. باید در یک سوم نهایی بهتر شویم و از بسیاری جهات دیگر، ولی نمی شود توقع داشت که همه کارها سریع انجام شود.»

«باید از خط دفاعی مان بهتر محافظت کنیم، ولی ما داریم روی آن کار می کنیم و دوست دارم که تیم مهمتر از هر چیزی از آن نظر بهتر شود.»

«فلورنزی؟ {مقابل کالیاری} او به عنوان مدافع کناری بازی می کند، هر چند می تواند در آینده در جلوتر هم بازی کند.»

«فازیو بهبود یافته، ولی ما مشکل جدیدی داریم چون مانولاس ضربه ای خورده و احتمال رسیدنش 50 درصد است.»

«{مانولاس} دعوت می شود، ولی باید در موردش تصمیم بگیریم. پایش باد کرده و او تقریبا نمی تواند راه برود، ولی امیدواریم که سریع بهبود پیدا کند.»

«پاستوره و پروتی می توانند چند دقیقه ای فرصت بازی بدست بیاورند، ولی یار ثابت نخواهند بود. انزونزی و کریستانته خیلی بازی کردند، ولی برای استراحت دادن به آنها به یک مدافع اضافی نیاز داریم.»

«می توانم از {السیو} ریکاردی هم استفاده کنم، کسی که متولد 2001 است، و در رم می توانیم به خاطرش شادی کنیم مثل زانیئولو، کسی که پدیده سال شده، قبل از اینکه همین قدر سریع او را زمین بزنند. ولی فعلا برای همه مصدومان باید دعا کنیم.»

«مارکانو؟ خیلی خوب تمرین کرده و می تواند {مقابل کالیاری} بازی کند، هنوز مشغول بررسی هستم. {چرا این قدر مصدوم داریم؟} دلایلش زیاد است.»

«خطای انسانی در رابطه با تصمیمات من هست، چون به طور مثال پلگرینی می خواست ریکاوری کند ولی من می خواست او را داشته باشم و اتفاقی غیرمنتظره افتاد، پس گاهی عجله کردن ریسک هم دارد.»

«ولی همچنان نیازمند بازگشت بازیکنان مان هستیم چون بازیهای زیادی در پیش هستند.»

ترکیب رم برای دیدار با کالیاری:

اولسن، میرانته، فوزاتو، لوکا پلگرینی، ژسوس، مانولاس، کولارف، مارکانو، سانتون، فازیو، فلورنزی، کریستانته، زانیئولو، انزونزی، پاستوره، ریکاردی، شیک، چنگیز، کلایورت، پروتی، سلار

18 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.