web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » انتقاد توتی از روکی: چطور برای آن صحنه از ویدئوچک استفاده نشد؟ آبروریزی است

انتقاد توتی از روکی: چطور برای آن صحنه از ویدئوچک استفاده نشد؟ آبروریزی است

آذر 12, 1397 - 1:43 ق.ظ
آگوستینو
, , ,
476 بازدید

پس از تساوی 2-2 برابر اینتر، فرانچسکو توتی مدیر رم به نیابت از باشگاهش به انتقاد از داور مسابقه پرداخته است.

رم برای نشان دادن اعتراض به تیم داوری، فقط توتی را به عنوان نماینده نزد رسانه ها فرستاد و سرمربی اوزبیو دی فرانچسکو و بازیکنان مصاحبه نکردند.

توتی به اسکای اسپرت ایتالیا گفت: «بازی ای هجومی بین دو تیم بزرگ بود و چهار گل زدند، موقعیت های گلزنی فراوانی ایجاد کردند، به تیر زدند و یک پنالتی هم گرفته نشد. خیلی هیجان انگیز بود.»

صحنه ای که توتی به آن اشاره کرد 30 ثانیه پیش از گل اول اینتر رقم خورد، زمانی که دانیلو د آمبرزیو به شکلی آشکار نیکولو زانیئولو را محوطه جریمه نراتزوری سرنگون کرد.

مسئله مهم این است که فابری مسئول ویدئوچک در اتاق ویدئوچک، داور جیانلوکا روکی را مطلع نکرد و از او نخواست که صحنه را بازبینی کند.

توتی گفت: «همه دیدند، نیازی به توصیفش نیست. می خواهم بدانم، و همه ما می خواهیم، چطور آنهایی که در اتاق ویدئوچک بودند آن خطا را ندیدند. همگی ما در نمایشگری کوچک تر آن را دیدیم. مایه آبروریزی است.»

«چرا اون از آنها نپرسید که آیا دیدند یا نه؟ ویدئوچک را برای همین آوردند. روکی شاید دیده شاید هم ندیده، ولی مسئله این نیست. مسئولان ویدئوچک باید آن را می دیدند. ظاهرا فابری داشت روی نمایشگرش یک بازی دیگر را تماشا می کرد.»

«این طور نمی شود ادامه داد. جلساتی هست، ما به اینجا و آنجا می رویم تا بحث کنیم که ویدئوچک چطور مورد استقاده قرار می گیرد، چه زمانی و به چه شکلی، بعد در چنین صحنه ای از آن استفاده نمی کنند؟»

«به خاطر این نیست که طرفش رم است، برای هر باشگاهی ممکن است پیش بیاید. غیرممکن است. کسی باید به فابری بگوید که داشتی به چه چیزی نگاه می کردی؟ مضحک و خنده دار است، ولی این قضیه جدی است.»

«ما به دنبال بهانه نیستیم، ولی همین بازی را عوض کرد. ما می توانستیم جلو بیافتیم، لحظاتی بعد بود که اینتر گل زد. کل مسابقه عوض شد و می تواند کل فصل را عوض کند.»

پس از درخشش در دیدار با رئال مادرید، زانیئولو یک بازی درخشان دیگر را به نمایش گذاشت.

«زانیئولو مثل بازیکنی باتجربه بازی می کند. همین طور که مستمر بازی می کند، قدرت و تکنیک را هم بدست می آورد، به شکل انفجاری سرعتش و خلاقیتش را تغییر می دهد تا بازیکنی بزرگ شود. فقط نگذارید این حرف های من به گوشش برسد.»

«بچه ها به خاطر صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان لایق تمجید هستند. در تلاش هستیم تا دوباره خودمان را در سری آ پیدا کنیم و ما داریم کم کم سرپا می شویم.»

«فراز و نشیب داشتیم، ولی در تلاشیم تا روحیه و انگیزه مان را احیا کنیم تا ثابت کنیم چقدر قوی هستیم. به نظرم مربی در تلاش است  تا با بازیکنانی که در اختیارش هستند بهترین راه حل ها و سیستم ها را پیدا کند.»

«به نظرم این نقطه شروعی است، حتی با اینکه فقط یک امتیاز است، چون ما همان رمی که می خواهیم را دیدیم.»

33 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.