web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو: شیک بازی کند یا نکند؟ مردم چه می‌خواهند؟/ مدیون هواداران رم هستیم

دی فرانچسکو: شیک بازی کند یا نکند؟ مردم چه می‌خواهند؟/ مدیون هواداران رم هستیم

دسامبر 2, 2018 - 1:37 ق.ظ
آگوستینو
, ,
358 بازدید

فوتبال ایتالیا – در آستانه دیدار با اینتر، اوزبیو دی فرانچسکو سرمربی رم در نشست مطبوعاتی حاضر شد.

سرمربی رم گفت: «دیگو پروتی و خاویر پاستوره هر دو در اختیارمان هستند، ولی نمی توانند از ابتدا بازی کنند.»

ادین ژکو، استفان ال شراوی، لورنزو پلگرینی و دانیله دروسی همگی برای مدتی قادر به همراهی رم نخواهند بود.

«یوفا تحقیقی داشته که نشان می دهد از نظر آماری بیشتر مصدومیت ها در این مقطع از فصل رخ می دهند، وقتی که تیم ها در چند تورنمنت بازی می کنند. متاسفانه، ما همزمان با همه این مصدومیت ها مواجه شدیم.»

«فکر نکنید چون حالا بازیکنان پول بیشتری درمی آورند می توانند سالی 100 بازی انجام دهند. سرعت ورزش بالا رفه و سطح کیفیت هم خیلی بالاتر است، پس باید در تمرینات فشار را زیاد کنید و این می تواند منجر به مصدومیت شود.»

«باید از خودمان بیشتر کار بکشیم. شکست برابر رئال مادرید نشان داد که هنوز کمبودی داریم، از جمله کمی شانس وقتی نیازمند وارد شدن توپ به درون دروازه هستید.»

«به خاطر عدم استفاده کافی از پاتریک شیک مورد انتقاد قرار گرفتم، بعد به خاطر استفاده از او. مردم چه می خواهند؟ ما در این مقطع به همه نیاز داریم، من در موقعیتی نیستیم که انتخاب های زیادی انجام دهم. پاتریک باید بیشتر تلاش کند و مهمتر اینکه پتانسیل بسیار زیادش را باور داشته باشد.»

«در این سطح جنبه روانی تعیین کننده است و از این نظر باید بهتر شود. ما به مردانی قوی نیاز داریم و به همین خاطر باید به این مردان کمک کنیم تا احساس کنند قوی ترند. باید کاری کنم که در ذهن خودشان حس کنند قوی ترند.»

«تنها منطقه ای که می توانم انتخاب هایی داشته باشم خط دفاعی است. اینکه فدریکو فازیو در ترکیب ثابت خواهد بود را نمی دانم، می توانم از سه یا چهار دفاع استفاده کنم. مشغول کار روی هر دو سیستم هستم و باید ببینیم بهترین کدام است.»

«فصل گذشته بازیکنان متفاوت بودند، تیم ها متفاوت بودند. حقمان نبود به اینتر ببازیم، پس می تواند فقط امیدوار باشم که ما هم مثل آنها شانس بیاورم و حتی وقتی بد هم بازی می کنیم برد را بدست بیاوریم.»

«ما به هواداران رم مدیون هستیم، ولی در عین حال همچنان به حمایت آنها نیاز داریم.»

4 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.